Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

zadziwia mnie u rodzaju ludzkiego

Polecane posty

ich zapalona chęć akceptacji przez innych , za wszelką cenę , by tylko zabić swoje kompleksy i poczucie niższości , by poczuć się chwilę lepiej i tak samo , jak inni idioci [śpioch] komedio-dramat :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie rowniez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie strzelbko, u ciebie widac taki objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy mają taką potrzebę, ja lubię się taplać w moich kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ,mnie słuchajcie ;)
mnie tylko bardziej zadziwia mędrkowanie na portalu dla badziągów .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie strzelbko, u ciebie widac taki objaw >>>u mnie zupełnie na odwrót - akceptacja nie należy do moich hobby , jak u kobiet :classic_cool: nie wszyscy mają taką potrzebę, ja lubię się taplać w moich kompleksach 💤 >>>tzn że lubisz pływać w szambie? mnie tylko bardziej zadziwia mędrkowanie na portalu dla badziągów >>>czyli wszyscy to tu idioci/idiotki? nawet ja , nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Co w tym zadziwiającego ? Nie pomyślałeś, że niektórzy doznali takich krzywd które zaczęły oddziaływać na psychikę w tak zaawansowanym stopniu ? Potem takie osoby zawsze będą wręcz skomleć i zabiegać o uwagę co nie znaczy, że należy z nich szydzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skomlenie , doprowadza ich do jeszcze gorszej nędzy - ludzie skrzywdzeni , czy doprowadzeni do dna , zamiast szerzyć poprawę - tworzą kolejne , drugie dno - przy okazji nie mając szacunku nawet do siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Jak mają poprawić swoje życia jak ktoś kopie im dół, zanim sami w niego wpadną :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mają poprawić swoje życia jak ktoś kopie im dół, zanim sami w niego wpadną cool.gif ? zanim im pomoże ktoś inny - muszą sobie sami pomóc jako pierwsi- nie uzależniaj wszystkiego od kopaczy - kopacz spełni swą rolę , gdy ofiara wpadnie - i owszem , zdarzy sie i to - ale potem już samemu dalej kopać nie wolno - trzeba zacząć wyłazić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Ja już dawno wypełzłam z dołka, teraz sobie latam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz służyć jako przykład? nie myślałem akurat o tym , ale ktoś Ci kiedyś dół wykopie? ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Nie wykopie - jestem w przyjaznych stosunkach z podziemnym grabarzem, a ten trochę wyżej trzyma się z daleka ode mnie i moich dołków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no w sumie tak wielki dół , to nie jeden grabarz by padł i szukał akceptacji i zrozumienia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Grabarze z natury mają twardą otoczkę i miękkie wnętrze, więc zapewne tak by było:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala łapie chrabąszcze
Nie, oni są jak piłka od football'u - z zewnątrz twardzi, wewnątrz zieje pustka emocjonalna i wzbudzają skrajne emocje :classic_cool: Serca nie mają, albowiem to łotry z prawdziwego zdarzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ze Ty revolvero czułbyś się komfortowo nawet wyalienowany? Inna sprawa, że sporo racji w tym jest, ale widać taka natura ludzka, każdy chce gdzieś przynależeć, a właściwie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×