Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lofe

Zakazana milosc

Polecane posty

Gość Lof
Chyba dam seee spokoj z muzlimem.......przygr****m sobie jakiegos goracego hiszpana I moze jak sobie z nim rabne, to mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Poczytalam I odechcialo mi sie. Biore sie za Hiszpana. Mniam ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania :) 25
Arabowie to męskie k***y a nie faceci bajerują kobiety by dostać obywatelstwo iść na bezrobocie i czerpać socjal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja byłam z
islamistą i oni są słabi w łóżku nie to co Polacy lub inni Europejczycy myślą tylko o swoich przyjemnościach ale zrobisz jak chcesz na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Moze sobie z nim rabne, ale to by bylo na tyle. Odpuszczam sobie. Znajde sobie innego misia....tez wysokiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO LEPIEJ SIĘ NIE
moze sobie z nim rabne, ale to by bylo na tyle. odpuszczam sobie. znajde sobie innego misia....tez wysokiego.... przyznawaj że rąbałaś z nim bo innego nie znajdziesz i uważaj żeby ten arabus nie gonił z maczetą :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
Lof Mój przyjaciel ma 206cm wzrostu i jest sam spiknąć Cię z nim ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
206 to duzo. A jaka narodowosc? Wiek? Gdzie mieszka? Osobowosc? Tylko fajne I ladne chlopaki mnie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
206 to duzo. A jaka narodowosc? Wiek? Gdzie mieszka? Osobowosc? Tylko fajne I ladne chlopaki mnie interesuja? Narodowość Polak-Poznań Przystojny Brunet niebieskooki no jest MEGA WIELKI jak przy nim stanę mam 169cm to jak dziecko się czuje :D Osobowość trudno tak opisać kogoś po za tym on jest przyjacielem i trochę go znam ale nie wiem jaki jest naprawdę, porządny, spokojny choć jak ktoś go zdenerwuje to potrafi pocisnąć więc trzeba uważać :D pracowity wady pewnie jakieś ma jak każdy ja na razie nie zauważyłam Ps a wiek 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Fajnie fajnie, ale za mlody niestety. Nie bede robic za pedofilke ;) Troche daleko mi z Londynu do Poznania. Ale dzieki za zainteresoanie. Uwielbiam wysokich facetow.....sa sexi na max! Tak juz mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
Ale dzieki za zainteresoanie. Uwielbiam wysokich facetow.....sa sexi na max! Tak juz mam! Racja mój też jest wysoki ma 189cm i go mocno kocham ❤️ Pozdrawiam i życzę szczęścia w miłości :*** całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Boshe, zebym ja sie drwala do takiego wielkiego chlopa.....aaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
Fajnie fajnie, ale za mlody niestety. Nie bede robic za pedofilke :D przecież ja Cię na nic nie namawiam chciałaś żebym go opisała to opisałam :D a ta pedofilka mnie strasznie rozbawiła :D uśmiałam się ale sądzę że to bzdura przecież 24 lata to nie dziecko tylko dorosły młody mężczyzna żeby nazwać się pedofilką musiała byś spać z nieletnimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Tak sobie zartuje z ta pedofilka. Musze poszperac w Londynie, to moze znajde jakiegos fajnego wysokiego krotko do miziania. Myslisz ze wzrost zwieksza prawdopodobienstwo wiekszej sikafki? Mam nadzieje hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
Myslisz ze wzrost zwieksza prawdopodobienstwo wiekszej sikafki? Mam nadzieje hihi :D podobno wielkość sprzętu to indywidualna sprawa i nie do końca jest zależne ze wzrostem... wiec różnie może być no ale popróbuj i mi powiedz koniecznie o swych doświadczeniach wprost kocham szczegóły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goraca Zuzia
Mrauuuuuuu Byle nie za duza ta sikafka....haha, bo ja mala jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
Byle nie za duza ta sikafka....haha, bo ja mala jestem hehe Ile masz wzrostu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Co za duze, to nie zdrowe. Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
To jaki jest ten OPTYMALNY ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lof
Max 20 cm, wiecej mi nie trzeba....ale gruby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×