Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eleonorax

Wróżę.

Polecane posty

Gość Eleonorax

Witam, będę wróżyć przez najbliższą godzinę na tym forum . Zainteresowane osoby prosze o podanie imienia,daty urodzenia oraz pytania. Później podam e-maila dla zainteresowanych osób dalszymi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 25 kwiecien 1989 jak z moim związkiem, kiedy będę mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Monika- Twój związek przejdzie chwilowy kryzys, ale jeśli oboje będziecie się starać znów powróci harmonia i ład. Musisz porozmawiać na ten temat ze swoim ukochanym. Bo on za bardzo na razie nie chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 10.10.1994 czy bd w ciazy przed 20 r. Zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdun
wypierdaalaj stąd bydgoszczanin bo mnie w*******z coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis123113
Monika 05.05.1993 1. Dlaczego tak strasznie wypadają mi włosy? 2. Czy zdam egzamin technika? 3. Czy mój facet mnie zdradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małgosia ur.13.11.75 r czy bedzie inwentaryzacja 30 czerwca w moim zakladzie pracy i w moim miescie czy bede delegowana do innego miasta na ta inwentaryzacje 30 czerwca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 11.12.1986 Co z praca i finansami? Urodze chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 25 kwiecien 1989 - wrózko tu się mylisz bo mój facet bardzo chce mieć dzieci... nie udaje przede mną , ja to po prostu widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Zdun
Anna- nie, przed 20 rokiem życia nie zajdziesz w ciążę. Monika- to raczej porada do dermatologa a nie wróżki, wypadanie włosów to najczęściej objaw stresów. Zdasz. Nie, nie zdradził Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 26.02.88 czy w najbliższym czasie szykują się jakieś zmiany w moim życiu uczuciowym i w związku z pracą . Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolesław 17 września 1973 - czy zaakceptują mnie w miejscu gdzie statnio często bywam>> czy jeszcze w tym roku przeżyję swój pierwszy raz?? czy bedę miał prace, zlecenia - czy ludzie dalej bedą chcieć mieć w domach piece kaflowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta szaraaaa
agnieszka ur. 14.07.1979r. - czy w moim życiu pojawi się ktoś "na poważnie"? co myśli o mnie przemysław ur. 24.09.1980r? i czy widać jakieś zmiany w moim życiu zawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o meila do pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis123113
Dziekuje :) a moge prosic o jeszcze dwa? Monika 05.05.1993 1. Czy dobrze robię że go zostawiam czy bede zalować? 2. Czy on pojdzie do wiezienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Iza - Praca i finanse znacznie ulegną zmianie na pozytywnie, Agnieszka- poznasz osobę dzięki której stracisz głowę, ale uważaj to tylko chwilowe natomiast znajdziesz pracę dzięki ktorej będziesz szczęsliwa, Bolesław- to wszystko zależy od Ciebie i od tego jakie zrobisz na nich wrażenie. Nie przeżyjesz swojego pierwszego razu. Będzie ich bardzo mało. Agnieszka- w najbliższym czasie życie singla będzie Ci towarzyszyć , owszem poznasz wielu mężczyzn którymi będziesz zauroczona ale nie na tyle aby zagościli w Twoim życiu. Przemysław owszem jest Tobą zainteresowany, ale uważaj, życie zawodowe przy odrobinie wysiłku powinno piąć się w góre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Monika- będziesz żałować tego ale po tym co on zrobił nie powinnaś z nim być i z czasem Ci minie. Nie pójdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina, 16.04.1993 . Czy pójdę na studia? Kiedy dostanę pracę i jaka ona będzie? Dobrze płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Paulina - na studia pójdziesz za rok, pracę dostaniesz już w te wakacje - jak narazie mało płatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna 10.10.1994 czy zajde w ciaze przed 20 rokiem życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia 23 01 66 , On 15 05 63 jak bedzie ukladac sie nasze zycie uczuciowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina, 16.04.1993 - Co będzie przyczyną tego, że pójdę na studia za rok? Bardzo proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Gosia- w dobie gonitwy za pieniędzmi będziecie spędzać ze sobą mało czasu. Ale już niedługo to się powinno zmienić , zaczniecie spędzać razem więcej czasu i bardzo aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Gosia - wasze życie uczuciowe będzie się rozwijać... sielankę zaburzy jedynie mały kryzys, spowodowany tym, że twój partner będzie chciał zbytnio urozmaicić wasze życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis123113
Monika 05.05.1993 Czy w koncu znajde przyczyne wypadania moich wlosow? I czy zostane łysa? :( Tak strasznie lecą mi włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata 09 03 66 czy partner , z ktorym obecnie jestem mnie kocha I co z moja dawna miloscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbnxdjsabxc
Eleonorax--- fajna zabawa, nie?? a najleosze jak piszą że masz talent i że się sprawdza. wiem bo sama kiedyś wróżyłąm jak ty teraz;) zdradziło cię zbyt szybkie odp - widać że zmyślasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorax
Monika - polecam wybrać się do dermatologa z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×