Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trala-la-la-la

Wybor partnerki

Polecane posty

Tralala Możesz się pieerdolić sarenko nawet z żubrami z Puszczy Białowieskiej mam to na czubku chuuja ;) Ale nie przeklinaj mojego kraju pochodzenia . Haha Hipokrytka jeebana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
A gdzie cukierku mieszkasz? W PL? Znalazl sie patriota. I czy ja tu cos przeklinam? Kraj krajem, a ludzie ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
I sie misio zdenerwowal. Nie pasuje ci tematyka, to wypier.....stad I juz. Idz gdzies gdzie beda cie podziwiac I klaskac thebilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O polaku nawet nie mysle. Nie dosc ze pijanstwo, to jeszcze mentalnosc araba I chamstwo" xxx nie wiem czy Ty znasz tylko takich Polaków? bo ja znam wielu bardzo fajnych, odpowiedzialnych, z poczuciem humoru i szarmanckich dla kobiet.... wśród nich szukałam partnera i takiego mam :) to jakiego mamy partnera zależy od nas samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, w jakim języku się tu wypowiadasz? A właściwie przeklinasz? :) Ciemnogród, mentalność Arabów? Pfff... Gdzie uczą takiego podejścia do życia? W psiej budzie? Niewiele wiesz, jeszcze mniej widziałaś, a w ogóle to jesteś nikim przecież. Bylejakość w prawdziwym wydaniu. Marzy Ci się maż? Chyba jakiś frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
No I odezwaly sie polskie solarisy..... Musza tu nabluzgac, bo zadna sie przeciez nawet przed soba nie przyzna, ze ma przerabane....I zle trafily Racja, jakiego mamy partnera zalezy od nas....wy juz sie rzucilyscie na ochlapy, bo pewnie juz pora, bo juz nie znajde itd.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala Twoja głupota jest niebotyczna ! Jak żyje nie spotkałem takiej idiotki .:) Pisz na czarnym nicku bo chcę Cię omijać szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dla Ciebie wiek 30 - 40 lat oznacza już starość? Toż to zauroczenie zagranicą chyba sprawiło Ci takie zwidy. Może taka szpetna jesteś, że wyglądasz jak psi kuta bez sssss! Co mają wspólnego Twoje jazgoty, tzn. posty z tematem wątku, nie wiem. Ale wiem, że jakiś śmierdzący Arab gdzieś dalekoooo na Ciebie czeka. Nie żegnaj się już tak czule! Samolot czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Ups.....chyba trafilam w dziesiatke, stad ta piana...hahaha To trzymaj se tego polaka I zegnam. Boshe, co za menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala-la-la-la Wiesz co wypowiem się,bo nie mogę wytrzymać ! Mieszkałam kupę czasu we Włoszech właśnie ( tak bardzo się zachwycasz Włochami) i powiem Ci ,że z prawdziwą pogardą patrzę na Polki ,które wychodząc za Włocha zatracają swoją narodowość.Patrzyłam z niekłamanym żalem jak matka mówiła do swojego dziecka tylko po Włosku i dziecko jadąc do dziadków nie umiało porozumieć się z nimi bo nie znało ani słowa w rodzimym języku matki.Znam te wszystkie wyzwolone Poleczki ,które wyjdą za najgorszego burka ale z paszportem włoskim. xxx Wracając do tematu ,jest bardzo dużo super facetów Polaków właśnie,zależy kto w jakim towarzystwie się obraca i czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Do wloch, to jezdze na wakacje, a ze nasze lalunie nie ucza dziecka mowic po polsku, to chyba nie moja wina . Nie pisal am o zadnym zachwycie, ale stawiam na faceta niebanalnego I szczerze mowiac zwisa mi czy to bedzie Polak, anglik, niemiec, holender czy inny..... A z racji mojego wieku (wg polakow starczego) na owych sie nie ogladam. Oto cala tajemnica. I nie oklamujcie sie panie, wam tez czas uplywa I co wtedy, jak superman z polski was chcial bo bylyscie mlode.....ups bedzie goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno Ty masz chyba jakiś problem ze swoim wiekiem.. Mam 35 lat i nie mam z tym żadnego problemu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pogląd "wg Polaków starczego"?:O Prowadziłaś badania? Jestem zakochana w Polakach ❤️ ... a Tobie już kolejny Arab ucieka. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
No to zencie sie miedzy soba. Szczesliwego zycia.....ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Cukierek, za duzego wyboru nie masz, bo zadne inne nie chca polakow.....czasem zdarzy sie wyjatek, ale b rzadko....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala-la-la-la
Cukierek, za duzego wyboru nie masz, bo zadne inne nie chca polakow.....czasem zdarzy sie wyjatek, ale b rzadko....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecyduj się czy Ciebie nie chcą boś stara, czy Ty nie chcesz ,bo jesteś "ponad" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala Powiedz szczerze jakiś chuuj Cię skrzywdził i latasz po Europie ze swędzącą ciipą i syndromem modliszki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×