Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skrzywdzona ; (

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. chcialabym się z wami podzielić jakie mam życie. .. zaczne od poczatku .. Zwiazalam sie z moim obecnym meżem po 3 latach znajomości. . chodzilismy z soba przez 3 lata,to byl koszmarny zwiazek,ciagle zakazy nigdzie nie moglam pojsc.. wszedzie mnie szpiegowal i pewnego dnia powiedzialam mu ze to koniec , krzyczal ze mnie zniszczy..Nie wiem jak to sie stalo ale po 4 miesiacach sie zeszlismy.. zrobil mi dziecko i wzielismy ślub. Opiekował się mna. Jak urodziłam mu sliczna córkę moje życie z dnia na dzien bylo coraz to gorsze.. zaczął mnie wyzywac bic kopac szarpac za wlosy szczypac...Najblizsza rodzina uwaza ze jest w porzadku (najbardziej boli mnie to ze nie mam u nic wsparcia)...Wpadlam w depresje , udalam sie do psychologa i z dnia na dzien bylo dobrze..(dalej chodze) Wiecie co moj maz uwielbia jak jest czysto ,staram sie jak tylko moge by wszystko bylo perfekcyjne i smaczne ale on i tak tego nie docenia. Ktoregos popoludnia weszlam z ciekawosci na chata i poznalam mega przystojnego faceta.. jest 9 lat ode mnie starszy szanuje mnie docenia wspiera.. i najpiekniejsze jest to ze dla niego nie jest najwazniejszy seks , spędzamy z soba dużo czasu rozmawiamy ...Nie napisalam ze tez ma zone i corke ...to mnie troszkę meczy, ale on tez ma ciężko w małżeństwie. co mam robic ? Na koniec chcę napisać ze zawsze marzyłam o mężu dla którego bede "perfekcyjną panią domu " Cos we mnie pękło ze tak postąpiłam, gdyby mnie nie bił nie poznała bym kochanka. Proszę was o dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek nie znoszę facetów którzy biją kobiety takich to bym na miejscu zabił po drugie widzę ze nie jesteś szczęśliwa pomyśl o szczęściu swoim i dzieci to jest najważniejsze taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jestem. Męczy mnie to ze ciagle mnie kontroluje. on ma fb nk a ja nie moge.. nie mogen czuc sie swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna naturalna
jak mogłaś wyjść za takiego patafiana???jak czytam takie historie to odechciewa mi się jakichkolwiek związków z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co mnie skloniło zeby do niego wrocic... !! bije sie teraz za to po glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dlugi tekst? eh pomóżcie prosze WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość098765
związałaś się z psychopata, który pewnie sam ma nieczyste sumienie skoro ciebie podejrzewa. Najlepiej by było odejść od niego, nawet przy separacji dostałabyś alimenty. Nie wiem. Irytuje mnie to, jak kobieta tkwi w związku z kimś kto ją bije. Zbieraj dowody, nikt ci nie pomoże jak sama sobie nie pomożesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastyczny temat!!
Zeszłaś się z gościem, co powiedział ci w twarz, że cię zniszczy. Na dzień dobry ode mnie gratulejszyn. Teraz z nim jesteś i ci nie pasuje że bije i zamist się z nim rozstać, to flirtujesz po nocach z jakimś innym, co mu źle w związku - jesteś przykładem typowej kobiety(do których ja się nie zaliczam na szczęście) i szukasz sobie gniazdka, żeby ci było wygodnie, ale żeby jasno postawić sprawę z mężem to już nie, tylko jak szczur drążysz jamkę do swojego "kochanka". I nie zasłaniaj się dziećmi nawet, bo to śmieszne. Jakbym ja miała takie problemy to bym to normalnie rozwiązała, a nie uciekała w internet do innego zbolałego od życia popaprańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość098765
póki masz 1 dziecko, bo jak cie zmanipuluje i zrobi ci drugie to już się nie uwolnisz. Już teraz jesteś w trudnej sytuacji. Możesz podzwonić do Centrum Praw Kobiet, na Błękitną linię... Tu sobie zobacz temat, jak dziewczyna uciekla od psychopaty http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5574386&start=90 Ucieczka od meza psychopaty Muszę iść spać, dobranoc Staraj się podejmować mądre decyzje. Zostanie z człowiekiem, który cię bije jest głupią decyzją. Nie pozwól na to, żeby się znęcał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze nie masz pojecia o czym piszesz .. ale dziekuje za wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczny temat ma racje,zwlasza do popapranca ktory czeka na ,,gotowe,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś ć
koniec wypowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci bylo wracac do psychola? Rozwiedz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bił nie poznała bym kochanka. ,,,,,,,,,,, spotkaliscie sie w ogole na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak spotykamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzisz do psychologa?:O To go szybko zmien.....piszesz tak jakbys kompletnie nie miała pojecia jaki masz syndrom:O i przestrzegam!!! iluzja faceta z czata tez jest złudna:P moze byc gorszym debilem niz Twój obecny. Najpierw sama wyzdrowiej potem dopiero zadecydujesz czy warto sie z kimś wiazać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.niebieskalinia.pl musisz uwolnić się od tego faceta i zacząć naprawdę zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×