Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghdada

nie wyrzucajmy jedzenia!

Polecane posty

Gość ghdada

podzielmy sie przepisami na to, by wykorzystywac resztki z lodowki niczego przy tym nie wyrzucajac :) zaczne od tego co ja robie: z czerstwych bulek, chleba - robie zapiekanki, tosty, czesto tez laduja w jajku i hop na patelnie resztki twardego juz sera zoltego kroje w grube plastry, w jajko i bulke tarta i smaze, do obiadu, do rytek najlepiej resztki wedlin, pomidorow, papryki - do "smieciowej" jajecznicy ziemniaki z wczorajszego obiadu - albo kopytka jesli mam ochote, albo kroje, skrapiam olejem i posypuje ziolami i do piekarnika na 20 min mmmmm :) jakies inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bigos to dobry "materiał" do użycia różnych mięs,które nam zostały tj.pieczone,wędliny,kiełbasy im więcej i im bardziej różnorodne tym bigos lepszy,gdy bigosu nagotuję b.dużo daję w słoiki i pasteryzuję,czerstwy chleb to do jaja,bułki i na patelnię,czerstwe bułki suszę i robię bułkę tartą,robię też różne zapiekanki np,nadmiar ugotowanych ziemniaków do tego plasterki wędzonego boczku,ser żółty,szczypiorek i beszamel.Albo zapiekanki zrobione z nadmiaru ugotowanego makaronu lub do takiego makaronu robię sos z pokrojonym w kostkę filetem z kurczakiem podduszonego z cebulką do miękkości z pokrojonymi w niewielkie cząstki pieczarkami podlane śmietaną.Do odpowiednio gęstego sosu wrzucam makaron i podgotowuję,aż otoczy się sosem i będzie gorący.Nadmiar kiełbasy dodaję do łazanek.Ostatnio upiekłam b.dużo pieczeni rzymskiej,wszyscy mieli już jej dość więc drobno ją pokroiłam i dodałam do gołąbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gulaszu mozna wrzucic resztki warzyw, kukurydzy, cebuli, papryki, pora, groszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×