Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebycfit

Gdzie można obejrzeć "Oszukane" online za darmo i bez rejestracji??

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie, a pytanie było proste gdzie można obejrzeć film bez rejestracji ale większość debili nie czyta ze zrozumieniem ... troglodyci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa zlodzieje i sprzedajace sie komercyjne psy a nie ludzie dziekuje do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te strony tylko naciagaja,ja tez wyslalam esa skasowali 5zl przeslali jakis kod i to wszystko nawet nie wiem co z tym kodem zrobic banda naciagaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo bez rejestracji
Hmm jak zauważyłam jest proste pytanie: za darmo bez rejestracji. Więc dlaczego pytam podajecie strony na których trzeba się rejestrować i wysyłać jakieś popieprzone smsy? Dlaczego robicie z ludzi idiotów i odsyłacie ich na te strony? Bo nie rozumiem tego. Co za kraj! Co za ludzi! Boże...jak żyć panie premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jestes za glupia by to zrozumiec, oni maja kase z tych linkow dlatego odsylaja takich naiwniakow jak wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jedna wielka masakra! zadnego filmu nie da się obejrzeć na necie w tych czasach za darmo i bez denerwowania się! jeszcze niedawno można było a teraz sama banda naciągaczy! Na głupi film zjadło mi coś około 20zł musiałem dzwonic do operatora by to g**** wyłączyli a filmu nie obejrzałem! lepiej iść do kina i się nie denerwować i obejrzeć w fajnym klimacie ! Albo każdy film kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, podajecie strony na których trzeba się logować i podawać swój numer telefonu. Przychodzą sms'y, które kosztują min. 4 zł za jedną wiadomość !!! nie kłamcie, bo niektórzy się nabiorą a później przyjdzie im duży rachunek do zapłacenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena231
Wszędzie same fejk linki przeszukałam ze 30 stron aż wreszcie znalazłam działający film: playtubetv.pl/Oszukane_2013 potrzeba sie logować, mam nadzieje ze pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c**j wam w d*pe z tym filmem frajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na playtubetv.pl tez nie ma tego filmu :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od ponad miesiąca wszędzie szukam filmu "Oszukane", czytam komentarze...i niestety nic. Chętnie obejrzałabym ten film nawet nie za darmo, ale bez oszustwa! Do kina nie mogę iść ponieważ mieszkam za granica, i jestem pewna, ze wielu Polaków, podobnie jak ja, maja ten sam problem. Mile pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba czekac za jakiss czas na pewno film bedzie normalnie dostepny, podobnie jak bejbi-blues

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na chomiku nie ma tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kolorloveprojekty.blogspot.pl najtańszy druk reklamy w Polsce i Jeleniej Górze. Ulotki wizytówki, plakaty, banery i wiele innych. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie można obejrzeć dopiero ja wyjdzie na dvd, dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldeks
premiera - 19.09.2013 więc niedługo, po niej będzie już można ściągnąć czy obejrzeć, to co teraz jest to nabijanie ludzi w d*pska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldeks
*premiera dvd oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo29
nie wprowadzajcie ludzi w błąd barany jedne jak nie macie pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na playtube od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na filmy.a33.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu się pokazał na kinomaniak tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa ona
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/19786/oszukane_2013_.html polecam, często korzystam z tej strony, czasami trzeba tylko trochę odczekać i próbować zanim film się włączy ale to dlatego że pierwszeństwo mają Ci co wykupili pakiet premium. Właśnie włączyłam sobie i działa mi mimo tego że nie płaciłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz gdzie oglądać filmy za darmo? Znajdziesz tu prawie każdy film! Link do strony - adf(kropka)ly/nOIkp Link z loginem i hasłem do logowania się na konto VIP. - adf(kropka)ly/nOLOx Już teraz możesz oglądać bez limitów i ograniczeń. A Tutaj znajdziecie linki z transmisjami do programów na żywo - adf(kropka)ly/nOMNj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://hdvod.pl/filmy?ref=filmy1 Najbardziej rozpoznawalny serwis w sieci . Właścicielem jest kinomaniak. Bez limitów najnowsze produkcje Polski i zagraniczne, hity kinowe, seriale online. Wszystko w jednym miejscu. Darmowa Rejestracja SWIETNA STRONKA ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutek00
Ten film bez problemu pobierzesz z http://www.filefox.pl Tam praktycznie wszystkie filmy są do znalezienia. Jest duża baza hostingów, a płaci się tylko za transfer i zero limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz ogladac transmisje sportowe, filmy, seriale, kabarety, filmy on-line, w dobrej jakości, wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, na platformie goldvod.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×