Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupujecie ubrania dla nastolatkow?

Polecane posty

Gość gość

nowe, uzywane, firmowki czy zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna mama
rożnie, dzieci maja i "firmowki" i zwykle, ale tylko nowe, duzo na allegro, w galerii, zwyklych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem same sobie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka F.
Jak moja najstarsza była jedna (a długo była jedna, bo 11 lat) to kupowałam w sieciówkach, ale odkąd ma rodzeństwo (3 maluchów) przerzuciliśmy się na Tesco, a sieciówki odwiedzamy w czasie wyprzedaży (głównie Cubus, C&A i H&M, ale czasem też New Yorker, Diverse, Reserved). Dodatki kupujemy na wyprzedażach w Accessorize (nastolatka), a buty w sieciówkach (ostatnio najczęściej w C&A i H&M). Mam nadzieję, że pomogłam. Aha, w C&A poza wyprzedażami też jest dość tanio, dlatego można postawić znak = między nim a Tesco (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pełno ładnych ubrań/butów z mojego syna ,prawie same markowe wszystkie bardziej znoszone oddałam ludziom a te które są naprawdę jak nowe chciałabym sprzedać tyle ,że jeszcze nie próbowałam nic z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja glownie w Reserved
, Reporter Young i H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziewczynek nastolatek fajne i niedrogie a dobre jakościowo są ubrania firmy butik. taka różowa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat ,bo po wczorajszych zakupach jestem załamana. Mój syn ma 14 lat,na wzrost jeszcze udałoby się kupić spodnie męskie ,ale w pasie owinąłby się trzy razy. W dziecięcym juź nie ma na niego ,w męskim jeszcze. Nie kupilismy dźinsow ,ma jedne juź na styk. Ratujcie mamy szczupłych chłopakopów! Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaków sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne spodnie dla mojego wysokiego i szczupłego nastolatka kupowałam w bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlaśnie wczoraj w tych sklepach byliśmy ,za duźe wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam 12 lat to dostawałam stówę w rękę i sama szłam w miasto na zakupy, a tutaj mamunia wybiera spodnie małemu dziecku, ojojoj, do przymierzalni też z nim wychodzisz i mu ubierasz gacie na tyłek? :D Pewnie jakby nie musiał iść z mamusią to by znalazł sobie te spodnie prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[12:25 Zgadza się, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio kupujecie ubrania nastolatkom? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka80
Dzieci szybko rosną więc staram się unikać kupowania drogich markowych ubrań. Najchętniej kupuję w sklepach internetowych gdzie jest dobra jakość i przystępne ceny i ciuchy służą dzieciakom w dobrym stanie do momentu aż z nich wyrosną. Za małe ubrania regularnie oddaję potrzebującym, na akcje charytatywne, ostatnio np. wysłałam 5 worków na http://www.pomaganieprzezubranie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dno, dla nastalotka wogóle cięzko cos dostać . A jak jeszcze. nastolatek ma swój styl , zupełnie niepodobny do stylu kolegów to idzie sie pochlastać.Jak mój 15-latek lubi sie ubrać elegancko to co mam go zabić za to?Płaszcz dla nastolatka kupic w meskim dziale - masakra . marynarka - kompletne dno , no czasem cos w reporter young i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mój syn ostatnio zamówił sobie ubrania na receapl i powiem szczerze, że ja byłam w szoku bo jakość super a cenowo wyszło zdecydowanie lepiej niż w tych wszystkich sieciówkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

daje co miesiąc córce kase na ciuchy, ona wiekszość zamawia na schaffashoes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×