Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość domiinkikka21

Marzy mi się ponowny seks z kolegą a od roku jestem w szczęśliwym związku

Polecane posty

Gość domiinkikka21

To było tak, miałam 15 lat i poznałam kolegę mojego kuzyna który miał 24 lata, bardzo mi się spodobał, sporo starszy dojrzały i męski do tego bardzo inteligentny. Od razu wpadłam mu w oko bo wtedy wyglądałam na starszą i sam nie wierzył kiedy dowiedział się że mam 15 lat. Co jakiś czas do siebie pisaliśmy na gadu i parę razy się spotkałam z nim, bardzo mocno mnie do niego ciągnęło ale w życiu nie miałam odwagi mu powiedzieć o tym bo gdzie tam taki chłopak jak on zawracał by sobie głowę taką gówniarą jak ja ale praktycznie w końcu sam się zorientował i zapytał w prost o co mi chodzi. Powiedziałam mu że bardzo mi się podoba, nie mogę przestać o nim myśleć i na samą myśl o nim mam motylki w brzuchu. No i pewnego dnia stało się, spotkaliśmy się u niego i w wieku 16 lat poszłam z nim do łóżka on miał wtedy 25 lat. Traktował mnie w łóżku jak księżniczkę, obchodził się ze mną dosłownie tak jak by czytał w moich myślach do tego bzykał mnie z każdej strony i to wszystko trwało jakieś trzy cztery godziny. Ja w tym czasie doszłam chyba z 15 razy a on 3 :) To był mój najlepszy seks w życiu bo mój pierwszy raz z moim byłym chłopakiem nie należał do udanych a następne również i nigdy nie mogliśmy się dograć w łóżku. Z kolei z kolegą było mi po prostu nieziemsko. Po tym seksie spotkaliśmy się jeszcze raz na seks i znowu było równie cudownie. Dzisiaj mam 21 lat, po jakimś czasie ja znalazłam sobie chłopaka a on dziewczynę. Z tego co wiem to on jest z nią szczęśliwy, ja z moim obecnym chłopakiem również kocham go ale nie jest mi z nim tak dobrze w łóżku jak z tamtym kolegą. Tamten kolega po prostu potrafił to robić i robił to idealnie, nigdy nie zapomnę jak bzykał mnie od tyłu albo pod ścianą patrząc mi w oczy i gryząc w szyję, to wszystko było takie ostre i namiętnie a jednocześnie delikatne. Nie mogę przestać o nim myśleć, mój obecny chłopak jest w łóżku taki sobie, nic specjalnego chociaż widzę że się stara. Boję się że już nigdy nie będę miała takiego seksu jak z tamtym kolegą. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×