Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kobitka

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość gość kobitka

od serca bez seksu, znajdę tu takowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonatan999
Jasne że znajdziesz. Wbrew pozorom na forum pojawia się wiele wartościowych osób w tym facetów którym nie tylko sex w głowie. Oczywiście istnieje ryzyko że możecie poczuć jakąś bliższą więź wtedy kto wie co się będzie działo. Ja sam mam koleżankę z którą utrzymuję kontakt już od roku. Rozmawiamy na czacie dzwonimy do siebie, zwierza mi się nawet z bardzo intymnych spraw. Sexu jednak nie planujemy bo oboje mamy rodziny, ale fajnie jest czasami chociaż pożartować na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wartościowi faceci na forum? Na którym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó !!!😭 jak mozesz😭 tak degradowac romantyków z tego forume:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, mam całkowitą rację. Mężczyźni na tym forum nie zasługują na żadne zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Każda opinia na forum jest ważna, krytyczna także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: nie masz pojecia jacy tu romantycy bywają:classic_cool: S_M jest tak romantyczny że sie popłakał jak mu wyryłam serce na masce auta😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0325, zainteresowanie kobiecymi ciipkami to trochę za mało by zawiesić oko na samcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, co ty nie powiesz? Z moich obserwacji wynika, że niejaki SM jest grubo szorstkim facetem. Zakompleksiony kocmołuch bym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że faceci na tym forum sami sobie zasłużyli na takie opinie jakie o nich krążą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam szczęście, że spotkałam go na tym forum. To uwaga dosyć luźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie to 0325? Maskowanie to wasza specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó V, co ty nie powiesz? Z moich obserwacji wynika, że niejaki SM jest grubo szorstkim facetem. Zakompleksiony kocmołuch bym powiedziała. xxx tym lepiej dla mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, dla mnie też. O dziwo i wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó ja mam kase on jest Kopciuszek🖐️ teraz taka moda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Ludzie dzielą się na samców oraz samice. No i jeszcze może klamki. Ale ja o klamkach nie mam ochoty dzisiaj rozmawiać. Ani o samicach. Może kiedy indziej. Tak więc podtrzymuję swoją wymowę, iż mężczyźni nie są interesującymi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, ładnie się urządziłaś. To znaczy ustawiłaś. Może ustawiliście? Kto wie. To musi być miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iż mężczyźni nie są interesującymi na tym forum. xxx wiec czas na spotkanie w jakimś Realu albo Tesco:classic_cool: moze wtedy zainteresowanie sie pogłebi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja bardzo nie merytoryczna i na niskim poziomie :) może dlatego nie znajdujecie ciekawych facetów... na swoim poziomie intelektualnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko przenajświętsza. Wracam z Antarktydy, i już jestem potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Jonatan999 Dyskusja bardzo nie merytoryczna i na niskim poziomie usmiech.gif może dlatego nie znajdujecie ciekawych facetów... na swoim poziomie intelektualnym usmiech.gif xxx jestem niezwykle elastyczna mozemy sie przestawic na jakies filozoficzne popierdywania :classic_cool: idziesz na to?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×