Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Intensywny zapach potu

Polecane posty

Gość gość

:o Nigdy nie miałam takiego problemu, zawsze dbałam o higienę, używałam antyperspirantów. Odkąd jestem na diecie i często ćwiczę to mam wrażenie, że mój pot bardzo nieładnie pachnie, że tak to określę. Wstydzę się podczas ćwiczeń podnieść rękę do góry, bo boję się, że mimo zastosowanego antyperspirantu brzydko pachnę. Czy to może mieć związek z odchudzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm oczyszcza się z toksyn albo za mało pijesz na wszelki wypadek zrób podstawowe badanie moczu bo w chorobach nerek pot ma nieładny zapach generalnie przy chorobach metabolicznych: nadczynność tarczycy, cukrzyca, pot może mieć zmieniony zapach może bierzesz jakieś leki, suplementy które mają na to wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł etiaxil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga antidral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leków ani suplementów nie biorę, staram się pić dużo. Badania zrobię. Wydaje mi się, że problem zaczął się jak przeszłam na dietę. Aż mi wstyd normalnie jak zaczynam ćwiczyć, bo śmierdzę jakbym się nie myła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos antyperspirantów- używam bloker Ziaji, ale faktycznie słabszy jest niż wymienione przez Was. Kiedyś używałam Antidralu to lepiej się spisywał. A na codzień używam zwykłego antyperspirantu w sztyfcie. Ale jak się spocę to tak jakbym go wcale nie użyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być jeszcze jeden powód: tkaniny które nosisz sama zauważyłam że jak mam na sobie bluzki z niektórych sztucznych tkanin to pot ma specyficzny zapach i bardziej się pocę i wtedy nie pomaga ani golenie pach, ani antyperspirant niektóre bluzki "sportowe" są z takich tkanin mam taką jedną kupioną w Lidlu, fajnie wygląda ale pocę się w niej i śmierdzę jak skunks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie po prostu dezodorantu naturalnego HB i będzie wszystko w porządku. U mnie jedno psiknięcie dziennie i zero problemów. Cera wyglądająca zdrowo, normalnie, bez żadnych problemów. A jak to wyglądało w waszym przypadku? Widzicie jakąś większą poprawę sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×