Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Okres spóźnia mi się już 4 dzień (zawsze miałam regularne) Od paru dni ciągle chodzę do toalety, jestem zmęczona a dziś doszła jeszcze biegunka i ból brzucha. Zrobiłam we wtorek test, ale wyszedł negatywny. Dodam, że kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia ale tylko w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądze że to bardziej jakiś stres.to że 4 dni się spóźnia to od razu nie świadczy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stres? czyli biegunka nie musi oznaczać ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że biegunka nie oznacza ciąży.moze to po prostu jakiś stres,nie masz czasem teraz stresującego czasu?badź grypa żołądkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam matury, ale już się dawno zakończyły. martwię się, bo w poniedziałek lecę na wakacje z chłopakiem i nie chce wrócić we 3. a jest możliwe zajście w ciąże w czasie dni niepłodnych? i po ilu dniach ginekolog może wykryć ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam matury, ale już się dawno zakończyły. martwię się, bo w poniedziałek lecę na wakacje z chłopakiem i nie chce wrócić we 3. a jest możliwe zajście w ciąże w czasie dni niepłodnych? i po ilu dniach ginekolog może wykryć ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób jeszcze jeden test. jeżeli wyjdzie negatywnie to raczej nie powinno byc ciąży jeżeli pozytywnie - idz do ginekologa. możesz iść też do swojej przychodni i zrobić badanie moczu które na 100% już wykryje jeżeli jest ciąża. Kupujesz w aptece specjalny pojemnik do moczu (jak powiesz farmaceucie to będzie wiedział), napełniasz porannym moczem, jedziesz do przychodni i mówisz że chcesz ODPŁATNIE zbadać cyz jesteś w ciąży - to kosztuje parenaście złotych maks. Na drugi dzień masz wyniki pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli miałas matury to ze stresu cykl mógł Ci się rozregulować i owulacja mogła się przesunąć... w jaki sposób określiłaś że to dni niepłodne? jeżeli po prostu policzyłaś w kalendarzu to niestety metoda mogła być zawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie tylko jedno,dlaczego w dzisiejszych czasach młodzież sie niezabezpiecza?Później są niespodzianki z którymi się borykacie.Może jestem a może nie.Macie jeszcze sporo czasu na dzieci,uwierz mi że to nie łatwo jest być młodym rodzicem.Skoro prezerwatywy nie wchodzą w gre no to może tabletki?po za tym jest też kwestia ochrony zarażenia się wirusem od partnera.Ufasz mu w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. a choroby? a zresztą co to znaczy że miałaś dni niepłodne? w wieku 19 lat? w czasie matur? sorry, ale raczej cykl ci się rozregulował, na moje jesteś w ciąży... test robiłaś po prostu za szybko... gratulacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpieczamy się! Tylko kilka razy zdarzyło się, że kochaliśmy się bez gumki i do tej pory miałam okres regularny. Tak, ufam mu na 100% i jesteśmy ze sobą już bardzo długo. Tabletki brałam przez pewien okres, ale ze względów zdrowotnych już nie mogę. Zrobiłam przed chwilą kolejny test i wyszedł znowu negatywny a okresu dalej nie mam więc sama już nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo długo tz ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jestem w ciąży? - hmmm, poczeka, wezmę tylko moją szklaną kule i czarnego kota i ci powiem.... boszszszeeee, ile można. Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 3 lata jesteśmy razem. Zresztą nie wiem co to ma do rzeczy. Przecież piszę, że robiłam 2 testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o co ci chodzi dziewczyno?idz do chłopaka z nim pogadaj na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałam się dowiedzieć czy jest prawdopodobne, że jestem w ciąży ale widzę, że na tym forum się niczego nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lekarza się na pewno dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ilu dniach ginekolog może wykryć ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli robiła test 2 razy i wyszedł negatywnie to chyba jasne, dla pewnosci mozesz isc do ginekologa. Na pryszłośc nie opieraj sie na metodzie dni plodnych/niepłodnych, mozesz ja stosowac dodatkowo, ale nie gwaratuje ona bezpieczenstwa przed ciazą. Przestań mysleć o tym i sie zamartwiać a okres pewnie sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×