Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowaaa

wózek - podpowiedzcie...

Polecane posty

Gość gość
male kolka, moim zdaniem tez bzydki, ale to kwestia gustu. waski rozstaw przednich kolek - problemy z podjazdami na schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek bardzo fajny i wydaje się być solidny.Jedyny minus to ten napis na stelażu ale poza tym śliczny.Mam podobny i jestem z niego bardzo zadowolona:) Pompowane koła są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wozek fajny, ale nie kupilabym fotelika samochodowego bez atestow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_98
Właśnie ja też nie zdecydowałabym się na fotelik w komplecie, dużo jeżdżę i muszę mieć naprawdę dobry, sprawdzony i bezpieczny fotelik, ale za to mam wózek 2 w 1, firmy Riko model Primo, dla mnie idealny, trochę ciężkawy, ale za to ma wszystko to co chciałam, czyli naprawdę duża gondola, pompowane koła, spory kosz na zakupy i wygodną regulowaną spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akila
Ja z kolei zdecydowałam się na wózek 3 w 1 od Rico. Kupiliśmy Alpinę FX, podobno jest to ulepszony model starej wersji. Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Ma duże pompowane koła, co dla mnie jest bardzo wygodne. Gondola jest duża i ze ślicznego materiału. Stelaż bardzo łatwo się składa i mieści się do bagażnika. Przyznam, że nie zamieniłabym tego wózka na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może komuś się jeszcze przyda moja odpowiedź. Wg mnie nie ma solidniejszych wózków niż marki Coletto. Na stronie www.coletto.pl można obejrzeć wszystkie modele, my zdecydowaliśmy się na wózek wielofunkcyjny Verona Classic i sprawdza się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedz dla szukajacych dobrego wózka. :-) Polecam wózki firmy Anex. Ja mam model Sport a szwagierka ma Cross. Oba wózki świetnie się prowadzą. Łatwo sie składają . Posiadają duże gondole i fajne spacerówki. Obie jesteśmy bardzo zadowolone ze swoich wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam Anex z tym ze model Cross. Ma małą ramę lekka aluminiową. Małe koła 10 calowe. Całość wygląda super i bardzo elegancko. Wygodna duza gondola i spacerówka. Pakowny kosz na zakupy. Fajna plecak /torba :-) na akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wcześniejsze wypowiedzi. Anex Sport to wózki idealne. Moj syn ma 7.5 mies i dopiero dziś schowałam gondole a wyjełam spacerówkę . Po jej rozłożeniu jestem bardzo mile zaskoczona jej wykonaniem oraz jej wielkością. Bardzo gleboka budka dobrze bedzie chronić przed wiatrem. Zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam Anex Cross. Jestem dość niską mamusią i szukałam wozka odpowiedniego gabarytowo do mnie. Cross okazał sie idealny. Jednoczesnie jest bardzo łatwy w obsłudze. Mały po złożeniu i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny pod każdym względem okazał sie polsko Anex Sport. Mamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra jakość wózka. Bezpieczny. Z dobrych materiałów uszyty. Cały komplet 3w1 w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić nasz wózek czyli Emmaljunga nxt90. Prowadzi się super! Pompowane koła i waga nie aż taka straszna jak na wózek 2w1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy wózek emmaljunga i też polecam! Mieliśmy inny ale ten to strzał w 10! Daje radę na każdym terenie i prowadzi się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak! To jest wózek na każdy teren! W miejskiej dżungli sprawdzi się super ale na podmiejskie tereny też będzie śmigał bezproblemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Nasz nxt 90 był z nami w różnych miejscach i dawał wszędzie radę od lasu po plażę dlatego mogę go polecić bez dwóch zdań. Spójrz tylko na jego koła to są koła do zadań specjalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×