Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

franca

czy tu pasuje ogoras?

Polecane posty

nie mam zbytniego doswiadczenia w surowkach, wiec chcialam zapytac: czy slony, kiszony ogorek bedzie pasowal do surowki z tartej rzepki, marchewki i jablka? sos a oliwy i cytryny chyba bym zrobila, moze z dodatkiem musztardy. z gory dziekuje za podpowiedzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ogór to za dużo szczęścia. Rzepa, marchewka i kwaśne jabłko będą akurat, musztarda do dressingu jak najbardziej, podkręci całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i slusznie :) tez nie lubie salatek ze zbyt duzej ilosci skladnikow, bo wychodzi taki szary, zamieszany smak. a czy ktos by polecil jakas surowke, taka chrupiaca, (nie salatke z gotowanych jarzyn) w ktorej ogor by pasowal? bo mam akurat takie smacznie slone i chrupiace, ze bym chetnie zapodala, tyle ze, jak juz wspomnialam, w surowkach tego typu nie mam doswiadczenia. z gory dziekuje za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogórek kiszony w cieniutkie plasterki, takoż posiekane jabłko i cebula w cienkie piórka, doprawiasz oliwą i ewentualnie kwasem spod ogórków i solą. Albo same ogórki z cebulą i oliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, same ogorki z cebula to pamietam z dziecinstwa jak mam robila :) z jablkiem wyglada mi na lepsze dopelnienie rownowagi smakow. w tym sloiku z ogorkami sa tez kawalki czerwonej papryki i marchewki, mysle, ze beda niezlym dodatkiem (9ilosc oczywiscie sladowa). dziekuje za podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×