Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak nauczyć się szybko układów na stepie?

Polecane posty

Gość gość

poszłam na pierwsze zajęcia nie mając świadomości że tam sa takie skomplikowane układy, reszta grupy śmiga lekko jak piórka a mi nogi się plączą bo nie wiem o co chodzi szukam w necie filmików ale są jakieś inne i to bardzo mało nie wiem co robić w poniedziałek następne zajęcia a ja znowu będe jak słonica w składzie porcelany podstawowy krok jest ok - nic trudnego ale później te wszyskie kombinacje..... masakra wie ktoś coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzić chodzić chodzić:) załapiesz tylko sie nie zniechecaj:) poszukaj klubu w którym trenerka nie pedzi tylko potrafi na chwile opuscic te bardziej zaawansowane i zajac sie tą nową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem że to jest metoda i zamierzam chodzić bo już wykupiłam karnet więc klubu nie mogę zmienić przyznam szczerze że piewrwszym razem trochę olałam te ich kroki wykonując cały czas te podstawowe ale uważnie patrzyłam co robi reszta boję się że wszystko i tak zapomniałam i dalej bedę się miotać jak ćma we mgle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie na poczatku pojawia się chaos:) ja czasem nie tą noga lub nie w tą stronę :) skupiałam sie wtedy na tym kroku który przynosił mi najwiecej trudnosci i jego próbowałam z innymi wykonywac:) po kilku zajeciach weszłam w rytm:) Fajne jest to ze dałam sie tez namówic na pewne zajecia pokazowe...muziałam wtedy z trenerką dany układ potrenowac to mi dało duuzo bo załapałam mase kroków i dzis są one wykonywane przeze mnie automatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolodianka
po kilku zajęciach będziesz śmigać. nie przejmuj się że ci nie wychodzi. ja też na początku czułam się jak żałosna gapa, ale jakoś dałam radę :) znalazłam taką stronę gdzie robią nadruki na bluzkach czy bluzach ale i nie tylko www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html Świetna polska firma reflect . Co o tym myślicie? Chce sobie kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zniechęcona
byłam wczoraj na stepie, na ktorym trenerka na samym początku powiedziała, że te panie, które chodzą stale mają przejśc do przodu, a te które są pierwszy raz do tyłu na koniec sali. Byłam zdziwiona, bo na zumbie, gdzie chodzę regularnie trenerzy mówia odwrotnie. efekt na tym stepie był taki, że ja pierwszorazowa, nie byłam w stanie nadążyć za układem, bo nie widziałam w ogóle prowadzącej, jedynie te dziewczyny co był przede mną, a one też myliły kroki i d..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×