Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś tu chyba zwariował

3 letni syn koleżanki pije herbatę z butelki ze smokiem!!!

Polecane posty

Gość nie wtykaj nosa w nie swoje
sprawy! Jej dziecko, jej problem i się k***a nie interesuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
A i są też tu wulgarne prostaczki, w niczym nie lepsze od autorki tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalunia nosisz kokardki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
Tylko w dni parzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem twojego problemu autorko. Masz swoje dzieci to zajmij sie nimi, zamiast zakladac tematy o dzieciach kolezanki. To Jej spqawa jak je karmi, nie twoja. Ciesz sie ze TY jestes cudowna matka polka ,a jak masz problem ze zrozumieniem innych i uwazasz ze dziecku dzieje sie krzywda zglos to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste kafekwoczyska
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie coś pomóc?
A ja założyłam temat w którym odwróciłam sytuację i przedstawiłam z pozycji matki 3latki ze smokiem to mnie zjadły hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna zołłłza
serio uważacie że dziecko 3 letnie ze smoczkiem to nic? i 8letnie dziecko z plombami to nic? Serio nie sądzilam ze są tacy ludzie ale sądząc po krzykaczkach sporo jest olewających ZDROWIE i HIGIENE własnych dzieci,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalunia
Bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Z resztą czego się spodziewać po forum? Różni ludzie tu są. Wiadomo tylko tyle, że to najczęściej alfy i omegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja 10 letnia córka zasypia
ze smoczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna zołłłza
nie chodzi o alfy i omegi, chodzi o normalne dbanie o dziecko! Serio sądzicie że jesteście mądrzejsze niż dentyści i pediatrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się wypowiem. Mój syn ma 2,5 roku. Jest mega samodzielny jak na swój wiek, ma myte zęby, nie ma plomb, pije z kubka-szklanki, ale kiedy ma iść spać, musi być butla ze smokiem i już. Lubi ją sobie pociumkać i się przytulić. Może być w butli mleko, może być kompocik, ale smok musi być. Nie widzę w tym nic złego, bo wiem że to go uspokaja i na tym mu zależy więc mu tego nie odbieram. Do przedszkola idzie od września i tam jest leżakowanie a butli nie będzie. Wiem że nie będzie z tego powodu wył bo jest bardzo rozsądny (kiedy nie ma w pobliżu rodziców). Ja piłam kaszę mannę z butelki mając ok 7 lat, bo pamiętam. No z butelki po prostu lepiej smakuje. Mam proste, ładne i zdrowe zęby. A kiedyś nie było smoczków profilowanych tylko beżowa guma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajedna22
boze ale wy macie ludzie problemy .. szkoda słów . przerazacie mnie doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja prawie 3-latka też pije kasze z butli, łyżeczką jej nie smakuje.Wode pije z niekapka, jak jesteśmy na spacerze, a domu z kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się podniecasz. Niektóre do 5 roku życia cycka dają jak nie dłużej bo uważają, że dziecko samo ma powiedzieć STOP. Co do mycia mleczaków niestety zwyczaj unikania szczotkowani bo to tylko mleczaki jest bardzo szkodliwy bo próchnica jest niebezpieczna i wywołuje wiele dolegliwości - wiele dzieci ma szczęście i ich zęby wytrzymują taki test wytrzymałości z niewielkimi ubytkami. Te pechowe mają mega próchnicę, błyskawicznie rozwijającą się która powoduje ból jak i wiele innych dolegliwości, ale wtedy jest już za późna trzeba dentysty, co czasem = trauma na całe życie...nie mówię już o nawyku...patrz uzębienie polaków. http://ofiaralosu88.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha 2,5letni syn jest BARDZO ROZSADNY buhaha,lepszego tekstu juz dawno nie czytalam. I do tego pewnie oczytany,uprzejmy,no istna Macierzu Terezjusz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym matkom to juz tak strzela w mozgiod tych pieluszek,ze szok. Jedna patrzy na druga,jej dziecii ona sama najmadrzejsze,matki polki zasrrrancowe,spojrzcie wreszcie na siebie. Ja tez nie jestem za butelka w tym wieku,ale do cholery,nic mnie to nie obchodzi co robi kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż nadopiekuńcze matki hodują te ciamajdy, które potem do 50 karmią i którym przynoszą talerzyk po twarz. takie pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Mężatka :)
Moja córka ma 2,5 roku i przed spaniem pije mm z butli ..i pewnie będzie jeszcze długooooo piła jak większość dzieci w mojej rodzinie :) Tylko ze u nas nikt nie robi z z tego problemów . Ja tez długo piłam kaszkę z butli bo tak najlepiej smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chodzi ci o to, że pije herbatę czy, że z butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój synek ma 2 lata i 4 miesią
ce i też na noc pije z butli ze smoczkiem. W zależności od tego co chce albo woda albo mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie wszyscy użytkownicy forum ja też piję kaszę z butelki choć mam 51 lat ponieważ bardzo lubię kaszę manną , ale tylko butelką a łyżeczką nie zjem , widocznie moja mama za wcześnie odstawiła mnie butelkę od buzi czy powinienem pić dalej butelką chciałbym pogadać ze wszystkimi mój e-mail : smoczek451@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do portfela jej czasami nie zagladalas przy okazji? Polki sa genialnymi wp*****laczami sie w nie swoje sprawy. Dlatego do zadnej nie chodze i zadnej nie zapraszam do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki widzisz problem moj syn tez ma 3 latka i pije ze szklanki kubka i butelki ze smoczkiem i nie widzę w tym nic strasznego patrz na Siebie jak Ty wychowujesz dziecko a po 2 po co ja zapraszasz jak opierdalasz jej dupę na necie taka z Ciebie koleżanka opanuj sie KAŻDE DZIECKO JEST INNE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie masz swoich spraw - musisz mieć mega nudne życie skoro piszesz na forum o cudzych dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej znajomej corka ma ponad 7 lat i pije kaszke rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka tez byla z tych leniwych wiec 3 razy dzinnie do 6 roku zycia pilam z butelki ze smoczkiem mleko. A teraz wielkie halo kiedy rocznika jeszcze pije z budelki nasze matki naprawde sie nie wysilaly w uczeniu nas samodzielnosi i w ogole nas nie pilnowalay. Pamietam ze sama wychodzila na dwor jak mialam 3 lata. Byla po opieka babci ktota meiskzala na parterze ale nie chcialo jej sie wychodzic ze mna to mnie sama puszczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matulu w latach 80-tych to co drugie dziecko piło z butli i do 6 roku życia nawet. Nikt na to uwagi nie zwracał, wszystko było takie normalne, a dzisiaj istny wyścig kto szybciej z dziecka wypleni bycie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 7 miesięcy i dwa zeby , zeny myjemy co drugi dzień podczas kąpieli , no chyba ze czasem jest kapana codziennie, ale teraz okres przeziębien wiec uważam na wszystko , pije z butelki ze smokiem , ale juz zdarza nam się ze daje jej cos do picia z kubka np jak ja pije wodę a ona mi zaczyna wyrywać kubek to daje jej spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadam madrze
Hej ssij butele ze smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×