Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfgdgdrtfryty

MOJE WŁOSY- NA JAKI KOLOR ZAFARBOWAC? MAM PROBLEM.

Polecane posty

Gość dfgdgdrtfryty

Mam włosy rozjasniane na jasny blond taki: http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D20121030/dakota-ombre-133956_L.jpg rozjasnialam je farba palette "skandynawski blond", rok temu przeszły dekoloryzację. Mam juz odrost ze 3 cm naturalnego koloru, mój naturalny jest mniej wiecej ciemny blond wpadajavy w brąz. Kiedys mialam czarne i było mi brzydko,w jasniejszych mi lepiej ( ale nie w platynie),mam jasna karnacje , niebieskie oczy, ciemne brwi i rzesy. Nie chce niszczyc włosów rozjasniaczem. Jki kolor wybrac, aby nie był zbyt jasny, ale jednoczesnie jasniejszy od mojego naturalnego? jak to nałozyc jesli odrosty mam juz a reszta jest farbowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj typ urody ( jak i moj ) zima - królewna śnieżka mój -zima śniada. Cięzko jest wybrac odcien blondu, który by pasowal, nie sugeruja sie opisami co do jakiego typu urody pasuje.... wgmnie będą ci pasować jasne brązy ( jennifer loper, beyonce) lub odcienie miodowe :) powołuje sie na moje doswiadczenia maial wlosy od czarnych do prawie białych teraz mam ciemny brąz - blondy tylko miodowe mi pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstanie wszechświata
zima dobrze wygląda we włosach czarnych lub platynowych blondach, zatem koleżanka nie jste zimą. :) Aby to okreslić powiedz czy łatwo się opalasz? Ja np. jestem blada, ale szybko się opalam, niestety mam trochę piegów - typ wiosna z kolorem włosów takich jak ty:) Podaj takie szczegóły jak: tęczówka, czy ma chłodny odcień, czy ze złotymi refleskami, jak to nazywam iskierki, czy są bardziej przejzyste, jakby rozmyte? Na jaki kolor się opalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyglada w czarnych dobrze, ale to jest jej subiektywna ocena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym to ja tez nie wygladam dobrze w takich czarny np indygo lepiej mi w ciemnych brazach ( ciepłych) to samo platyan wygladam ohydnie w platynie taki zimny kolor podkresla czerone naczynka ktore zzwyczaj ma zima...wiec nie do wszystich wszystko tak jak już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myj w rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×