Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ukradlimikredki123456

Problem z pocztexem..

Polecane posty

Gość Ukradlimikredki123456

Witam. Mam taka sytuacje- wystawiłam na Allegro 3 tygodnie temu laptop, po tygodniu został wylicytowany przez pewnego użytkownika. Nie dostałam od niego żadnej wiadomości, ale no dobra, zadzwoniłam i mniej wiecej po tygodniu dowiedziałam się ze paczkę mam wysłać za pobraniem, więc żeby to już dłużej nie trwało w ten sam dzień polecialam na pocztę. Była to środa i pani z poczty powiedziała ze na piątek paczka będzie a przelew już we wtorek. No więc gdy już dotarła okazało się ze kolesia nie było w domu i kurier zostawił awizo, no to czekalam dalej, minęło od tamtego czasu 2 tygodnie, 2 razy awizowana paczka po moim 10 telefonie PODOBNO zoostala wczoraj odebrana. Niestety na stronie pocztexu gdzie można śledzić paczkę nie było słowa o jej odebraniu. Zadzwoniłam więc na pocztę i pani mi powiedziała ze być może jeszcze nie zostało to zaksiegowane. Teraz jest piątek i przelewu nie ma, nie liczę ze dojdzie do poniedziałku, ale czy ktoś z was może orientuje się czy mogę coś z tym zrobić? Ile czasu mam jeszcze czekać? Zależało mi na czasie a to już ponad 3 tydzień całej tej transakcji... Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×