Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od ktorego moesiaca mozna podawac dziecku danonki ??

Polecane posty

Gość gość

synek ma 7 miesiecy i zastanawiam soe czy moge mu podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to nie żart
Po 3 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj dać terazmchociaż ja dałam chyba po 1 roku życia. Tu inne matki Cię wzywą i napiszą,że wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze bo pamietam jak znajoma corce dawala( mala jeszcze roku nie miala) ok dziekuje za odpowiedz. wstrzymam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danonków nie daję- nawet jak dla mnie za słodkie, a lubię cukier, a producent zaleca chyba po 3 r.ż z tego co kojarzę? Danio, czyli serek homo- chociaż też mocno słodki, dostawał przed roczkiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętki
ale się dajecie wkręcić.danonki heheh syf jak to całe mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry lekarz powie Ci żeby takich rzeczy nie dawać, jak już coś to jogurt naturalny i owoce do nie go zmiksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piętki
oczywiście tylko teraz znaleźć madrego lekarza to graniczy z cudem.ja kupuje mleko sojowe od producenta.wrzucam do blendera,dodaje wcześniej namoczone rodzynki i owoce goji,wanilie,banana i jakiś polski owoc i miksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sam producent mówi, że skład jest odpowiedni dla dziecka powyżej 3 roku życia, to znaczy że nie jest dostosowany dla niemowlęcia. Dla nich to strata, gdyby mogli je reklamować jako produkt dla niemowląt to zrobiliby to ale nie mogą bo dla dzieci do lat trzech są one niewskazane a wręcz szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 36 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie int producetna pisze że od 3 lat, ale mamusie daja wcześniej bo skoro reklamowane to pewnie zdrowe, tak samo jak kubusie. A potem się dziwią, że dzieci grube a apetytu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka.. ;)  ;)  ;)
NIGDY !!! Dałabyś dziecku do zjedzenia 4 łyżeczki cukru??? Tyle ich jest w jednym Danonku.. to jest paskudztwo.. Nie wiem, jak możecie dawać to dzieciom, Chcesz to daj dobry jogurt naturalny (np. zzot) wymieszany z deserkiem ze słoiczka czy zwykłym owocem. Będzie dużo zdrowszy i smaczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 łyżeczki cukru to by się nawet do tego kubeczka nie zmieściły :D Już nie przesadzajcie 🖐️ A co do dawania to ja mało kiedy, ale gdzieś około roku. Teraz córka ma 5 lat i nadal je "raz na rok" chyba tylko w sezonie letnim czasem kupimy i lody robimy. Żyje i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daje, bo to słodkie do obrzygu. (nawet dla mnie, a ja lubię słodkie) Jogurt naturalny daję albo zwykły serek homogenizowany "dla dorosłych" Te produkty niby "dla dzieci" to cukier i marketing i nadają się do wszystkiego, prócz dawania dzieciom :/ nie dajcie się na to nabierać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu daja tylko eko i sa naturalne same najlepiej nic nie dawaj :D spoko mozesz podac dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" niepokój budzi na przykład dodatek witaminy D w Danonkach. – Jej nadmiar może powodować poważne uszkodzenie nerek i serca, zwłaszcza u niemowląt i dzieci – grzmi. A witamina D dodawana jest z założenia do mleka dla najmłodszych, jest też często przepisywana przez pediatrów jako suplement diety. – Jeśli podamy dzieciom jeszcze serki wzbogacone w tę witaminę, zdecydowanie zwiększamy ryzyko przedawkowania. " http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=15780 Niemowlęta jedzą po 4 danonki na raz, mm kilka razy dziennie a to wszystko sa sztuczne witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kddkkddd
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
danonki mają zawartość nie 4 lecz 2 łyżeczek cukru, poza tym mają za dużo białka i wapnia jak dla niemowląt i dzieci do lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a karmcie te swoje dzieci tym syfem jak wam odpowiada blee sam cukier.Pewnie dajecie tez kaszki smakowe itp. w ciagu dnia uzbiera sie super dawka pustych kalorii.Ale po co czytac etykiety.Najlepiej zapchac dzieciaka syfem i tyle.Mam wrazenie nie nie zalezy wam na zdrowiu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
danonki ze wszystkich tych produktow dla dzieci NAJBARDZIEJ UCZULAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"od ktorego moesiaca mozna podawac dziecku danonki ??" Od żadnego. Danonki to sam syf. Lepiej samej zrobić jakiś zdrowy deserek (zmiksowane owoce z jogurtem naturalnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×