Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc224

SPRZEDAZ AUTA BEZ ZGODY WSPOLWLASCICIELA

Polecane posty

Gość gosc224

WITAM . w zeszłym roku ojciec kupił mi auto był zagranica umowa została spisana na wuja jako własciciela pojazdu oraz na mnie jako wspolwlasciciela . Poszedlem z wujem do starostwa spisali mnie oraz wuja oraz wydali blachym miesiac temu wyjechałem za granice dzis wrocilem i dowiedzialem sie ze auto zostalo sprzedane znalazlem na tablicy to ogloszenie i auto zostalo sprzedane za 10 tysiecy PLN . Czy moge z tego tytulu domagac sie jakichs pieniedzy poniewaz myslalem ze auto jest po czesci moje teoretycznie a praktycznie tylko moje. Gdzie sie z tym udac ? z ojcem nie utrzymuje kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wujka idź jeżeli było rzeczywiście też twoje, na umowie sprzedaży musiał podpisać za ciebie, niech daje twoją część albo idziesz zgłosić podrobienie podpisu i przywłaszczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Auto zostało sprzedane bezprawnie, umowa jest nieważna, chyba że może twój ojciec miał jakieś upoważnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc224
auto dostałem od ojca , nie podpisywałem upoważnien do sprzedazy. na umowie wuja i ja, auto sprzedane , pieniadze wzial ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się też czy czasem twój ojciec i wujek nie należą czasem do peło bo wtedy gówno dostaniesz i jeszcze podatek zapłacisz, zawiasy zarobisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postrasz złodziei że zgłosisz, coś na pewno rzucą bo na ich czyn są paragrafy, wystarczy zawiadomienie i będą łazić po policjach i prokuraturach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśłi podrobili podpis to zgłosić na policje i sprawa ruszy. to karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×