Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnażonaaaaaaaaaaa

mąż i jego panienki

Polecane posty

Gość ggraaa
takie życie wykańcza mnie moja rodzina nie wie co przeżywam, ale wygadałam się jego siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
no tak to jej godność w ogóle nie wchodzi w rachubę bo kobiety godności nie mają, ona się wstydzi przed innymi że ma takiego męża hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
to jest obrzydliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggraaa
a jakie śmieszne !!! kto nie przeżył takiej sytuacji niech lepiej się nie wypowiada, a przynajmniej nie jest ironiczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem problem ale jaka kurwa i idiotka trzeba byc zeby sie problemem dzielic na forach i czatach i to do tego rodzinnym bo dotyczy dwojga osob a w sumie to 2 strony. I co idiotko sama nie potrafisz rozwiazac problemu lub podjac decyzji SLUSZNEJ wiec szukasz jej tam gdzie twoj maz czyli w necie...... Baby jednak to szmaty i zdrade w pelni popieram.Jestescie bezdennie glupie i was trzeba usypiac albo szybko zmieniac na nowsze modele. Dogadzalas mu i dbalas o niego i sex mial o kurcze jak milo to jakas łaske zrobilas komus? a sex czesto to pewnie 2-3 razy w miesiacu... Skoro facet czatuje/dzwoni itp to znacy ze mu sie znudzilas albo mu czegos brakuje np: wylizania cipki a jak piszesz to brzydalom tez chce wylizac to proste umyj sie to ci moze tez wylize.. Jak smierdzaca cipke lizac ?????????? brudasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem problem ale jaka k***a i idiotka trzeba byc zeby sie problemem dzielic na forach i czatach i to do tego rodzinnym bo dotyczy dwojga osob a w sumie to 2 strony. I co idiotko sama nie potrafisz rozwiazac problemu lub podjac decyzji SLUSZNEJ wiec szukasz jej tam gdzie twoj maz czyli w necie...... Baby jednak to szmaty i zdrade w pelni popieram.Jestescie bezdennie glupie i was trzeba usypiac albo szybko zmieniac na nowsze modele. Dogadzalas mu i dbalas o niego i sex mial o kurcze jak milo to jakas łaske zrobilas komus? a sex czesto to pewnie 2-3 razy w miesiacu... Skoro facet czatuje/dzwoni itp to znacy ze mu sie znudzilas albo mu czegos brakuje np: wylizania c*pki a jak piszesz to brzydalom tez chce wylizac to proste umyj sie to ci moze tez wylize.. Jak smierdzaca c*pke lizac ?????????? brudasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażonaaaaaaaaaaa
wiem wiem ze jestem glupia dziwka.Obiecuje ze c*pke wymyje i wyszoruje bo myslalam ze faceci lubia zapchlone c*pki i zaropiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×