Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedosycona32

Mój mąż zadowala mnie tylko językiem :(

Polecane posty

Gość Niedosycona32

Mój mąż twierdzi, że kocha robić mi minetke. Fakt, że jest dobry w tym, ale dawniej kochał się ze mną jak oszalały. Myślicie, że to iż zaspokaja mnie tylko językiem, świadczy, że może mnie zdradac, albo przestałam być atrakcyjna dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź z tym na erotyczny obleśna wulgarna ku r wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuułka
popieram autora poprzedniej wypowiedzi, idź stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo jakieś dewoty się odezwały, co to po ukończeniu 30 tki już r****nie nie dla nich. Poszły w pi.zdu stare wyleniałe dewoty. A ty nienasycona powiedz staremu coby cię też bzyknął normalnie, bo juz zapomniałaś jak to mieć jest hooja w pi.sdu. A tak nawiasem mówiąc, to że cię nie bzyka dziwne jest i raczej zdrady bym nie obstawiał, a jedynie jakiś problemy ze staniem na baczność prędzej, a może to nic nie znaczyć równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golasek
a może ma jakiś problem ze sprawnością którego nie chce okazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly gosc
musi byc z niego niezly napalaniec i erotoman bo ja nie lubie lizac c*pke, pachnie dziwnie a wyglada jeszcze gorzej i jest za blisko drugiej bardziej odrazajacej dziurki...bleee, ten twoj facet to jakis psychol, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykly gosc rozumiem ze szcza uszami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydza mnie ten temat, zgłosiłam go do moderacji i nie skasowali, nie wiem czemu... To nie forum erotyczne obrzydliwa dziwo, nikogo tu naprawdę nie obchodzi, że twój mąż liże twoją śmierdzącą c.i.p.ę. fuj :O aż na rzygi zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś jedną z niewielu szczęśliwych kobiet,które w ogole jakoś są zadowalane,więc ciesz się że ma jeszcze sprawny jęzor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×