Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewyżyty31

Szukam kobiet uważających się za grube lub brzydkie.

Polecane posty

Gość Niewyżyty31

Strasznie mnie kręcą kobiety o typowej urodzie. Z reguły też wiem, że kobieta uważającą się za brzydka do końca taka nie jest. Uwielbiam pięścic ciała takich kobiet, podobanie jak lubię posuwać tzw. Grube kobiety, bo nie ma nic piękniejszego niż moje i jej ciało obijające się o siebie. Są jakies panie zainteresowane kontaktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mowia, kochanego ciala nigdy za wiele. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tu takich, one tak tylko mowia ze sa grube zeby uslyszec zaprzeczenie z ust faceta i poczuc sie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz , że szukasz tzw grubych kobiet . Co konkretnie dla ciebie znaczy słowo tzw , bo dla jednego to będzie 60 kg dla innego 80. Szukasz takiej kobiety , żeby sobie porobić jaja? No bo twierdzisz , że fajnie się ciała o siebie obijają i lubisz takie posuwać. Serio uważasz to za sexi? Wiesz ja akurat jestem brzydka i gruba i wiem , że moje ciało absolutnie nie jest fajne. Nigdy bym nie pokazała się nago w tym stanie facetowi , ani tym bardziej nie dopuściła do stosunku, bo wiem jak to wygląda i tym bardziej zdaję sobie sprawę , że to absolutnie nie jest dopuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper semper
To objasniam. Taaak...sa tacy, ktorzy wybieraja te 'brzydkie i grube'. Do rypania oczywiscie. Glownie dlatego, ze te, ktore mowia tak o sobie , rzadko kiedy rzeczywiscie wygladaja oblesnie, a dwa, ze takie laski czesto sa bardziej zaangazowane seksualnie;) No i obalam mit na temat tych facetow-nie, to wcale nie musza byc paskudni desperaci. To czesto fajni, przystojni goscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupla i piekna wiec nie masz u mnie szans, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper semper
Zapomnialas dodac, ze tepa:D Nikt Cie o szansy nie prosi rosomaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura osobista tez nie grzeszysz wiec tym bardziej spadaj na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semper semper
Od kiedy to mowienie prawdy oznacza brak kultury?? Wybacz, do ksiezniczki, krolewny mowi sie 'zapomniala panienka nadmienic, ze inteligencja nie grzeszy'. Powtarzam: nikt Cie o szanse nie prosi. Naprawde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INNa- nie uważam się za piękną kobietę ani też ładną,ale w łóżku słyszałam że jestem zwariowana i pomysłowa a mam...44 lata..masakra jaka jestem już stara;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 latka napisz do mnie podniecają mnie dojrzałe panie chociaż jestem młody dazo114@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba czyli jaka? 80 kg, czy 62 już obleci?O kształcie ciała workowatym, szafiastym, czy o wyraźnie kobiecych kształtach(wyraźnie zaznaczone proporcje między biustem, talią i biodrami), tyle że dużo potężniejszych niż norma wskazuje? Brzydka, ale z twarzy, czy całościowo? Uściślij proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INNa-dazo114...miło mi ,ale czemu mam napisać..a może to zrobie ha ha ha.Pozdrawiam-no teraz mnie zaciekawiłeś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×