Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniakowalik

moje życie jest do niczego

Polecane posty

Gość aniakowalik

Mam 24lata ,4 letnią córkę,męża który lubi podnieść na mnie rękę , mieszkam ze swoimi rodzicami ale mamy iść mieszkać do jego rodziców bo mają duży dom.Jeśli teraz mnie tak traktuje to potem będzie jeszcze gorzej:( pracujemy ale za grosze nie mamy nic swojego , mam czasami głupie myśli jedyne co mnie trzyma przy życiu to córka. Inni się budują coś mają a my nawet nie możemy pozwolić sobie na wyjazd w góry lub nad morze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno uwierz mi nie tylko ty masz takie problemy. Jeżeli chodzi o nie najlepszą sytuację finansową to większość ludzi się z tym zmaga ale jeżeli już chodzi o przemoc to nie możesz sobie na to pozwalać i musisz zrobić z tym porządek bo w tej sprawie może być tylko gorzej. Nie licz na magiczną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj wiem jak to jest.Ale skoro on na ciebie podnosi rękę to pomyśl też o swojej córeczce.Wiem że on może cie bardzo kochać i trudno ci by było rozstać się z nim ale zrozum takim zachowaniem dajesz mu do świadomości ze zrobi ci coś ale nie ma tego konsekwencji co on zrobił.Ale z drugiej strony patrz tez na córeczkę bo życie bez ojca jest według mnie niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 37 lat i NIGDY nie bylam na zadnych wakacjach!!!! wiec dziuocha nie piertol tych smetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×