Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arkadijj89

Problem z ojcem

Polecane posty

Gość Arkadijj89

Ma już 51 lat a zachowuje się jak młodzieniaszek. Za wszelką cenę chce być młodzieżowy i "cool", szuka towarzystwa ludzi w moim wieku i się przed nimi wydurnia. Uważa się za boga seksu, choć prędzej mu do podstarzałego samozwańczego playboya. Najgorsze jest jednak to, że zaczepia młode dziewczyny. Ostatnio była u mnie koleżanka, która mi się podoba, a ojciec na moich oczach próbował ją poderwać. Czuję się zażenowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Co w tej sytuacji począć? Wstyd mi za niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Ogólnie to taki z niego amant się robi na starsze lata. Nagle zaczął chodzić na siłownię i basen, stroi się ciągle... Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Andrzej - zabieraj stąd te twoje psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu wprost co myslisz. Nie przebieraj w srodkach. Wal smialo moze to go ocuci. Facet zyje w chmurach sprowadz go na ziemie to mu nie zaszkodzi. Inaczej bedzie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Powiedziałem mu ostatnio co o nim myślę, że jest wg mnie totalnym błaznem i robi z siebie pośmiewisko, bo ma już swoje lata, ale on mnie wyśmiał i stwierdził, że zwyczajnie mu zazdroszczę i też powinien stać się bardziej na luzie. Na koniec uznał mnie za miernotę. Zero samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie olej go. Sorry ale nie masz wyjcia. Skoncentruj sie na sobie, moze sie. Wyprowadz. Ojciec moze kiedys zmadzrzeje jak nie to trudno. Dziwne to zachowanie przyznam, nie wiem co mozesz jeszcze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Próbuję, ale jest mi potwornie głupio przed ukochaną i znajomymi. Ten stary kretyn psuje mnie i bratu opinię, wszyscy nas teraz kojarzą z rozrywkowym tatusiem "ziomeczkiem" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadij89
Próbuję, ale jest mi potwornie głupio przed ukochaną i znajomymi. Ten stary kretyn psuje mnie i bratu opinię, wszyscy nas teraz kojarzą z rozrywkowym tatusiem "ziomeczkiem" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaBEzElla
To jak tak jak staremu prykowi nagle zachce się odmłodnieć. Nie trawię takich starców, są obrzydliwi i mają zbyt duże mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozśmieszona
Arek, czy To Twój ojciec założył temat o synu nieudaczniku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×