Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arkadiusz89_____-

Żadna ładna dziewczyna się mną nie interesuje :(

Polecane posty

Gość Arkadiusz89_____-

Mam 24 lata i dziewczyny totalnie mnie olewają. A przynajmniej te atrakcyjne i pewne siebie. Jestem skazany na towarzystwo pasztetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA9898
Może sam jesteś pasztetem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toj toja
a ja lubie pasztet z bułą pszenną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chcesz PIĘKNĄ, to i piękna ona chce pięknego, wiec... skoro ty nie jesteś piękny, zapomnij o pięknej. Skoro nie chcesz paszteta, to i pasztet cie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestes brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuffka
kolejny zjeb który chcialby fajnej laski sam wygladajac jak gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexxer
Żadna? Na pewno są zainteresowane tylko nie dają Ci sygnału- albo nie potrafisz podejśc i zagadać. Zainteresowanie to nie podrywanie ;) www.jak-zdobyc-dziewczyne.info zajrzyj na tą stronkę- bardzo fajnie opisana nauka uwaodzneia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie weź paszteta i spędzaj z nim wolny czas na rowerach czy w klubie fitness. Jak schudnie to znajdzie sobie lepszego ale co napedaowałes to twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jakies sie interesują. Ja bym chciał by chociaż te brzydkie sie mną nteresowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, ty sie martwisz że tylko pasztety sie tobą interesują a tym czasem ja od takiego paszteta dostałem kosza. I kto tu ma problem z dziewczynami hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd u faceta to rzecz drugorzędna - laski lecą na pewnych siebie ,nawet jakby mieli mordę jak obrońca Czarnobyla. a ze tego ci brak to dlatego cię zlewają.Podbijaj i na nic nie patrz - jak tylko widzisz super zaiebistą laskę to atakuj i próbuj się umawiać - to nic nie boli,nie kosztuje wyrabia pewność siebie i sprawi że kompleksy nie istnieją. Do odważnych świat należy a zawistnych nie słuchaj - natura nie każdemu daje ładną mordę co nie oznacza że należy składać broń. Inaczej wszyscy by zapuścili wąsy jak Wałęsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×