Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TegoPragnę.

starania maj/czerwiec. kto ze mną? ;)

Polecane posty

no kurcze co za glupki ;/ sie wpieprzają w nasze rozmowy wrr. .ale teraz to juz chyba wiadomo ze to nasza blanka :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Dziewuszki, mam dobra wiadomosc! Bylam dzis u mojego lekarza, ktory jak nigdy przyjal mnie i rozmawial jak z czlowiekiem. Bez 2 zdan zapisal mnie na beta hcg, we wtorek mam dopiero badania ale to juz cos. Myslalam ze juz umre..takze za tydz juz wszystko bedzie wiadomo.Tak sie cieszeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Moj post chyba nie doszedl :( Leze sobie wlasnie i rozmyslam..ten tydzien bedzie baardzo dlugo trwal (napisalam w poprzednim poscie, ze we wtorek mam bete robiona,wiec pod koniec nstp tyg bede miala wyniki) no ale w sobote powinny przyjsc moje tesciki zdradzieckie hihihihi :) Mierzylam znow dzis temperature : 37.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny...tak mnie dzis brzuch boli strasznie:( jak by zaraz @ mial przyjsc..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coraz gorzej z naszym wątkiem forumowym się robi. Nie wiem czy to wina kafe czy to tutaj u nas coś szwankuje. Posty się nie pokazują, albo pokazują się z ogromnym opóźnieniem. Może by nowy wątek utworzyć to byśmy się przeniosły. Co wy na to? :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Mozna zalozyc, bo ja moj post dodalam baardzo dawno juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Obecna! hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Jeszcze tydzien! Aaaaaaaaa aale sie niepokoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakies 4-5dni ;/ to czekanie tak dobija ze szok...gorzej jak mnie @ uprzedzi...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×