Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TegoPragnę.

starania maj/czerwiec. kto ze mną? ;)

Polecane posty

Gość TegoPragnę.

Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was planuje zacząć starania o dzidziusia w tym czasie, a może któraś już rozpoczęła starania? Bo ja tak i byłoby mi miło gdyby było Nas więcej :) Zawsze fajnie jest wymienić się radościami,obawami i ekscytacją z kimś kto akurat przeżywa to samo co My :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam juz dawno, ale jak widzę twój entuzjazm to mi się przypomina mój pierwszy cykl... byłam taka szczęśliwa i pewna, że zostanę mamą :) Niestety.... To nie takie łatwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TegoPragnę.
dlaczego? masz jakieś problemy czy po prostu jakoś tak nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TegoPragnę.
ogólnie jedną ciążę mam za sobą. urodziłam Synka o którego życie walczyliśmy dość długo. całe szczęście dziś jest zdrów jak rybka. chciałabym teraz córcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miesiącu kiedy zaczeliśmy starania przestałam miesiączkować... Myślałam, że zaszłam i nie mam @.... Poszłam do lekarza, a nawet do kilku różnych i żaden nie wie dlaczego AKURAT zatrzymał mi się okres skoro wcześniej bylo wszystko super... Albo niesamowity pech, albo nie wiem co...Miesiączki mam wywolywane nie przychodzą samoistnie, a to utrudnia mi sprawę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TegoPragnę.
o rany.. współczuję Ci serdecznie.. naprawdę. ale mam ogromną nadzieje, że Ci się uda w niedługim czasie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Cześć! Ja co prawda nie planuję ale ostatnio mam wrażenie, że jestem. Co prawda do mojego okresu jeszcze tydzień (powinien być w moje urodziny) to mam wrażenie, że chyba zaciążyłam. Zacznę od tego, że kochamy się z partnerem bez zabezpieczenia ponieważ ja jestem uczulona na lateks i mój organizm nie toleruje tabletek anty. Ze względu na wiek (23l) nie chcę używać jakiś spiral itp. Ostatnio czuję się tak ociężała, pełna w brzuchu, jakaś taka wydęta i przez 3 miesiące przytyłam 6kg. Jem jak jakaś idiotka, nie mogę się opanować i mam trochę większe piersi. Jeśli okres nie pojawi się do soboty przyszłej to zrobię test i zobaczymy na czym stoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wsparcie :) Przyda sie:) Blanka23 Jeśli się nie zabezpieczacie to może akurat:) Ponoć kobieta czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TegoPragnę.
Blanka23 zazdroszczę Ci okrutnie ;P naprawdę.. to wspaniałe uczucie mając nawet tę maleńką nadzieję, że jesteś w ciąży.. nie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Prawda, prawda :) Ale w sumie wolałabym najpierw wziąć ślub :) Na szczęście jesteśmy zabezpieczeni finansowo i jakoś byśmy dali radę. Chociaż powiem Wam, że jak sobie pomyśle tak dłużej o tym, że mogę być faktycznie w tej ciąży to trochę mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam już to milion razy :( tylko potem wielki zawód:( Mam nadzieje, że wam sie uda dziewczyny! Nikomu nie życzę problemów z plodnością... Teraz też mam malutką nadzieję bo dziwnie się czuję... Ale nie wiem czy to co mam to objawy ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka23
Uda Wam się, musicie tylko przestać chcieć :D Zawsze tak jest :) Prawdopodobnie facet żeby miał lepsze plemniki powinien przez ok 2 tygodnie nie doprowadzać się do orgazmu. Tak słyszałam, ale ile w tym prawdy - nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ja już słyszałam tyle teorii, że już w żadną z nich nie wierzę :( A wyluzowałam dawno bo staram się już na tyle długo, żeby się tym aż tak nie spinać :) Mój problem nie ma podłoża psychicznego... Poprostu mam problemy zdrowotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka23, to co słyszałaś to bzdura:) plemniki są najlepsze, jak facet ma orgazm co 2-3 dni. Jakość plemników po tygodniu abstynencji jest dużo gorsza. Coś o tym wiem, badaliśmy nasienie wielokrotnie, staramy się 4 lata, obecnie w trakcie ivf, więc może w końcu sie uda. Dziewczyny - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Dziewczyny ja-gość nr 1 zmieniam swoj nick żebyśmy się lepiej rozumiały:) Bo zamierzam zostać tu dłużej:) Mam nadzieje ze bedziemy się wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:):) ja tez niedawno zaczelam starania...i zaczyna do mnie tez docierac , ze to wcale nie bedzie takie łatwe.. no ale "w kupie siła" wiec nawzajem mozemy sie tutaj wspierac:):) pozdrawiam kobietki:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Witamy aga1901 :) No łatwe nie jest, ale spokojnie:) Ja jutro rano mam zamiar testować, bo brałam teraz leki wspomagające zajście i nie dostałam jeszcze @ :) Także nadzieja jest :) Jutro co prawda dzień "na styk" bo 14 od "chyba" owulacji ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka201 no to nic tylko trzymać mocno kciuki:):) nawet najmniejsza nadzieja sie liczy:)oby byly upragnione dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_121212121212
a ja ostatni z moim kochalismy sie 4.06 a 6.06 chyba miałam owulacje bo miałam tak strasznie mokro przez dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Ja lece spać dziewczyny bo jutro wielki dzień:) Zapewne zawiodę się znów, ale zostaje nadzieja, że za wcześnie :) Więc najwyżej jak nie dostane @ na dniach to powtórzę za jakiś czas :) trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_121212121212
a ja ostatni z moim kochalismy sie 4.06 a 6.06 chyba miałam owulacje bo miałam tak strasznie mokro przez dwa dni :) dodam ze mam okres niergularny ostatni był 15.05 wiec nie wiem cz sa szanse na zaciazzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_1212121212121@djf
a ja ostatni z moim kochalismy sie 4.06 a 6.06 chyba miałam owulacje bo miałam tak strasznie mokro przez dwa dni :) dodam ze mam okres niergularny ostatni był 15.05 wiec nie wiem cz sa szanse na zaciazzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_121212121212
a ja ostatni z moim kochalismy sie 4.06 a 6.06 chyba miałam owulacje bo miałam tak strasznie mokro przez dwa dni :) dodam ze mam okres niergularny ostatni był 15.05 wiec nie wiem cz sa szanse na zaciazzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Szansa jest zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
Szansa jest zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduchaaaaaa123
a ja ostatni z moim kochalismy sie 4.06 a 6.06 chyba miałam owulacje bo miałam tak strasznie mokro przez dwa dni :) dodam ze mam okres niergularny ostatni był 15.05 wiec nie wiem cz sa szanse na zaciazzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka201
ojej coś nie tak na kefe się dzieje :D Wiadomości się kilkakrotnie wklejają chyba serwer przeciążony hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduchaaaaaa123
fajnie by było :( dodam ze poroniłam rok temu a dokładnie 18 czerwca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka201 na pewno będziemy trzymac kciuki:)i od razu pisz co i jak...:) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduchaaaaaa123
chyba takk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×