Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana_taki_los

chcę ognistego romansu !

Polecane posty

Gość niekochana_taki_los

Marzy mi się ognisty romans z jakimś miłym panem w wieku powyżej 30 lat ( z całą otoczką, nie mechaniczny seks). Sama mam 34, mieszkam w Małopolsce. Żonaci czy zajęci mnie nie interesują. Znajdzie się tu jakiś pan na poziomie, wiedzący czego trzeba kobiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Znając mojego pecha, pewnie tak będzie :D Dobrze, że nie mieszkamy w Stanach, bo pewnie wtedy zlazłby się w zupełnie innym stanie :D Jednak co mi szkodzi spróbować, może a nóż, widelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
verita santa re Hmm z tego co zauważyłam, to tu większość żonatych, więc nie wiem czy tak niejeden :) Mam mały fetysz i zajętych nie ruszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marram
To powiedz autorko z jakiego regionu Polski szukasz :) I czy masz jakieś preferencje co do wyglądu? :) Może spełnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz na mysli ten najwyzszy poziom to raczej tylko ja jest jeszcze kilku ciekawych gosci z nieco nizszego poziomu jestem wolny, mieszkam rowniez w malopolsce mam 38 lat, zadbany, przystojny, elokwentny, rzne jak wariat. moglbym raz na tydzien w jakis ustalony z gory dzien wyslij swoje nagie zdjecie na mojego maila zobaczymy co da sie zrobic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Co do wyglądu, to nie mam jakiś wielkich wymagań, aby nie straszył i miał powyżej 180 cm, ponieważ sama mam 170 i uwielbiam szpilki.Bardziej zależy mi abym miała z nim o czym porozmawiać, gdyż moją główną strefą erogenną jest mózg :) Jeśli chodzi o to z jakiego regionu szukam, to dobrze by było jakby nie dzieliło nas 500 km, mając w perspektywie spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawdziwy PomS
dla prawdziwego żaden drugi koniec Polski nie byłby zbyt odległy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
nienormalna super, tylko jak tu być spontanicznym przy dzielących setkach kilometrów ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marram
Nie doczytałem -co sie czepiasz. Zresztą nie wpadłem tu sie kłócić z debilami, tylko poznać kobiete. Niekochana- jestem z Opolszczyzny, wiec nie tak najgorzej :) Wymogi co do niestraszenia i wzrostu spełniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty masz za fetysz ? Ja mam wszystkie co tylko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
S_M Dziękuję za uświadomienie :) To wolę już bez żadnych środków lokomocji, bo pewnie kolory samochodów też coś oznaczają :D Marram a spełniasz wymogi co do wieku i nieposiadania żony?:) gość, mojego fetyszu na pewno nie masz :P Może teraz się uda wysłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekochana-ja spelniam wymogi mam 31l,niestrasze,jestem wolny jak ptak,i mam prawie 180cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochana_taki_los gdyż moją główną strefą erogenną jest mózg x wysmienicie wszystkie laski ktore mialem do tej pory, byly zgodne, ze moim absolutnym atutem, jest j****ie w mozg sam sie czesto na tym lapie, jak dobrze mi to wychodzi nie ociągaj sie wiec z reakcją slij nagie zdjecia na maila w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
jasne że brnąć, poczekaj chwilę tylko się rozbiorę i zaraz wyślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn wlasciwie to mam olbrzymią ochote do ciebie zaganąć inteligentnie, a moze nawet ogarnąć moim urokiemale z cukierkiem uzgodnilem, ze wtygodniu jestes z nim, a na weekendy ze mną a dzisiaj poniedzialek, wiec musze ryja miec zamknietego wzgledem ciebie Ale i tak wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochana_taki_los jasne że brnąć, poczekaj chwilę tylko się rozbiorę i zaraz wyślę x ciągle cierpliwie czekam myslisz ze dlugo jeszcze ? co ty k***a masz na sobie, ze to tyle trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejted
Pewno kompletny stroj Ironmana w pelnym rynsztunku.Jak nie ma polaczenia z systemem, to ciezko to zdjac.Wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M stracony weekend! po raz pierwszy nic nie rozumiem!!!! 😴 xxx jasne - cierpienie uszlachetnia ;) zmykam 🖐️ chłopaczyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejted
:D Amelka,you made my day:D a tak serio...niezagospodarowana intelektualnie jestes, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
hejted Choć jedna osoba rozumie, co przechodzę, próbując się rozebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejted
No sie wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejted
Z pewna niesmialoscia proponuje otwieracz do konserw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×