Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana_taki_los

chcę ognistego romansu !

Polecane posty

niekochana_taki_los Hmm to dobrze jak masz wadę wzroku, przynajmniej nie będziesz widział moich wad nie sądzę. ale fajne piersi, nogi i pupa powinny załatwić sprawę tych wad. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz, To masz małe wymagania :P nienormalna, no widzisz jakoś nie zauważyłam roweru :D Na przyszłość będę bardziej spostrzegawcza :) słowianka, skądże znowu, bierz go z całym przychówkiem, jeszcze Ci podziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! :D :D :D laska, o Nim lepiej zapomnij :P bo złamie Ci serce tak jak mi :O na otarcie łez dostałam od Niego torbę ale bądźmy szczere czymże jest ta marna torba od Prady w obliczu takiej straty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta laska jest super i nowa mysle ze jest taka jak ją sobie wyobrazam nn widze ze ci jednak troche zal a moglas miec wszystko nigdy nie zrozumie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
nienormalna, nie mylmy pojęć nie o serce chodzi w romansie :P Zawsze możesz okruchy złamanego serca nosić w tej gustownej torbie, lepsze to niż w jakiejś bazarowej po TAKIEJ stracie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jasne należy Ci się super laska jak nikomu tutaj :D ja niestety nie zdążyłam :O meteo mi nie sprzyjało :( powiedz przynajmniej - opalona? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Kurcze nie nadążam, wy obydwie w jasne się durzycie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nie o serce chodzi...i nie pisze teraz do jzb Tak, jak pisalam, byl tu ktos wyjatkowy...kto szukal laski do takiego ukladu nn ja lubie oszolomow bo nigdy nic z nimi nie wiadomo, zakladam wiec ze wszystko co ich dotyczy jest wielka niewiadoma...a to jest to na czym zalezy mi najbardziej - adrenalina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
słowianka skąd wiesz, że go tu już nie ma? Może pod innym nickiem pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
słowianka, no cóż może mi tez się trafi jakiś wyjątkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS potrzebuje wiekszej dawki nie ma nie ma na bank nie ma Autorko... moja rada musisz zaintrygowac sami sie odezwa a Ty bedziesz przebierac bo nie z kazdym bedzie ognisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nie masz ochoty zerznąc ją na dwa baty lubie takie przygody intelektualne przeryjemy jej mozg ty ją za cycki przytrzymasz, zeby nie wierzgala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka, świeżonka? ja tam wole swoje stare znoszone kapcie :) xxx jasne, nie wiem co słoneczko knujesz ale od paru dni jesteś podejrzanie dla mnie miły :classic_cool: nowych nie dostaniesz 😴 musisz działać pod to co masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolna teoria bezwzglednosci o tym napisze jak bede duzy ladny tytul tresc jakąś wymysle ale to na marginesie z tą biblioteką mi sie skojarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz to zdradź jakie są, bo pobudziłeś moją kobiecą ciekawość :D Androgen ja nie w temacie, co to jest ozp?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubię takie gierki. nic nie zdradzając pobudzę ją bardziej. ;) będę powoli stymulował, patrząc Ci w głęboko w oczy... napawał się tym... doprowadzę do tego, że sama zapragniesz abym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Pomarańczowy, no widzisz nie każdy tu życie spędził, aby znać określenia tu panujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzasne i ten ----- jak ja lubię takie gierki. nic nie zdradzając pobudzę ją bardziej. będę powoli stymulował, patrząc Ci w głęboko w oczy...(stymulowal sie) napawał się tym...(ze i ty patrzysz na to) doprowadzę do tego, że sama zapragniesz abym...(skonczyl i schowal fiuta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×