Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana_taki_los

chcę ognistego romansu !

Polecane posty

Gość niekochana_taki_los
chcecie abym się udławiła lodami, które właśnie połykam ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już tu jesteśmy w tak zacnym gronie, nie wszystkich mam na myśli oczywiscie. to mam pytanie do pań tu obecnych: -podzieliłybyście się kochankiem z inną kobietą? typowe 2k+m w jednym pomieszczeniu, jednym łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Ja się nie dzielę, zgarniam całą pule dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
*pulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Hmm czemu minusów? Uwierz mi, ze jak bym Cie wzięła w obroty bez małżeńskiej roty, to wyczołgał byś się z mojego łóżka i nie miał siły na drugą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dark tak myślałam, że w końcu Ci się znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekochana_taki_los Hmm czemu minusów? Uwierz mi, ze jak bym Cie wzięła w obroty bez małżeńskiej roty, to wyczołgał byś się z mojego łóżka i nie miał siły na drugą nie wątpię. ;) dla mnie to bardziej stan umysłu(tak, tak nie każdy lubi opcję typu liż mała) i dodatkowy bodziec. mieć kobietę/kochankę otwartą na różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy szczęściu dopomoże ! Każdy dziś kochankę wygrać może ! Zaraz będziemy w 3 karty grać . Tyle kochanek co na kafe to w życiu nie widziałem w jednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś jest ładnie napisane, to czytam od deski do deski. Ślinię niecierpliwie palce wertując kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka Jestem bardziej otwarta na Twojego kumpla niz druga k pomysleć i porozmawiać można. ;) ty chcesz mojego kumpla, ja chcę Twoja koleżankę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz jak uważasz, brak otwartości na inną kobietę, nie oznacza braku otwartości na inne rzeczy :D Ale luz przyjmę tego minusa z godnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
cukierek bo tu dziś sabat czarownic, nie dostałeś zaproszenia ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pogubiłam kto tu kogo szuka i kto do jakiej roli pretenduje. Zacznę czytać od początku;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dark, tu teraz jest takie zamieszanie, że sama już się pogubiłam, nawet nie wiem czego ja szukam i po co. Chyba mam rozdwojenie jaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekochana Ja na kochanka się nie nadaję,mam za mało wolnego czasu bo muszę być na kafe i wyłudzać zdjęcia ;) Poza tym nie umiem kłamać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
cukierek a czy ja gdzieś napisałam, że się nadajesz?:D dresiarz, nie nie chciałabym, nie jestem hipokrytką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka nie bulwersuj się, bo nicka będziesz musiała zmienić na "jad słowianki" ;) a Ty bierzesz pierwszego lepszego, byle by sikał na stojąco? każdy ma jakieś wymagania, tylko jednych są mocno wygórowane. ja zawszę mierzę siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Dresiarz to jak się Twoja rozpiska przedstawia? Bo zaraz wyjdzie, że mam same minusy i jednego plusa, a wtedy nikt się mną nie zainteresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×