Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekochana_taki_los

chcę ognistego romansu !

Polecane posty

niekochana - nie mam najmniejszego zamiaru użyczać nikomu moich notatek. moje notatki są moimi notatkami. dla jednego minus będzie plusem i na odwrót. P.S. Nie jest z Tobą źle, a nawet całkiem fajnie... się pisze. ciekawe jak wyglądałaby nasza rozmowa w realnym świecie..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jakie zmiany w mózgu może spowodować muśnięcie d*pska taką brzozową witką. Nawet nie próbuj zgadywać czy to już moja ciemna strona, czy jeszcze nie.;) Co za pięknie obezwładniony zwierz w papilotach:D Masz taki wałek do obrony w razie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz, to zależy na ile jesteś "sobą" w swoim kafeteryjnym wcieleniu :) Osobiście nie widzę różnicy w rozmowie czy to tu, czy gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka slowianko ukochana wielkopolanko -żyję !;) Jest git i są perspektywy na lepsze jutro ! Ten fryzjer w Twoim kawałku podobny do jednego prawdziwego fryzjera z Radzyminskiej na Prwdze Północ :):):) Ta niunia blondi w nice one ;)taka fryzjerka by mnie mogła strzyc nawet na łyso -:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark - w moim niewielkie. ;) ale za to muśnięcie ustami, w moje usta, ucho, czy... powoduje dużo większe zmiany. słowianka - za co był pierwszy minus? :D nieee to nie mój hymn, nie mój poziom intelektualny. niekochana - na 99%. ;) w dresie mnie nie zobaczysz na randce, chyba, że to randka na sali bokserskiej. ;) a Ty masz jakieś doświadczenie w realnym świecie z wirtualnymi znajomymi płci męskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz mam doświadczenie z poznawaniem ludzi w internecie, jednak nie jeśli chodzi o romans, bo takowego jeszcze nie miałam nigdy i doszłam do wniosku, że chcę spróbować jako, że związki mi bokiem wyszły :) Natomiast w necie poznałam sporo ludzi różnej płci i mam z nimi kontakt wieloletni. Nie zauważyłam różnicy znaczącej jeśli chodzi o kontakt wirtualny a rzeczywisty, może po prostu nie trafiłam na ściemniaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Wiem, że co innego, dlatego próbuję i zobaczymy :) Jak nie znajdę odpowiedniego to świat się nie zawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz to chyba jest ostatnia rzecz o jaka mnie można posądzić. No chyba, że chodzi o zdobycie jakiejś nowej "zabawki" w dobrej cenie, to wtedy wykazuję się dużą dozą desperacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, całować to ja się nie lubię. Wolę bić;) Całkiem rozsądne podejście autorko. Internet na wstępie pozwala oddzielić ziarna od plew i myślę, że to sensowne miejsce do poznania kogoś odpowiedniego. Powodzenia ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dark nie dziękuję co by nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
pobawcie się w słoneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka - nie musisz mnie deprecjonować, tylko dlatego, że mam taki a nie inny nick. że słowo dresiarz kojarzy Ci się, tak jak Ci się kojarzy. ;) pod każdym innym nickiem, będę tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jzb Pewnie,że tu ich dużo ;) A na ulicy jeszcze więcej i nie trzeba grać na chybił trafił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
dresiarz jeśli chodzi o zdobycie jakiegoś upatrzonego przeze mnie sprzętu to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w jaki sposób wypatrujesz sprzętów i czy posiadacz sprzętu dowiaduje się o tym wcześniej, czy dopiero w chwili gdy się dowie, że jego sprzęt został upatrzony. jest jakaś szansa, że nie zdobędziesz jakiegoś sprzętu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekochana_taki_los
Oj dresiarz, dresiarz zapomniałam, że to forum erotyczne i niechcący użyłam określenia sprzęt :P W stosunku do mężczyzn czy tez ich przyrodzeń nie jestem w żaden sposób zdesperowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×