Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karolinqa

firma Proinwest Katowice - telemarketing.

Polecane posty

Gość karolinqa

Hej, dostałam właśnie zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do pracy w telemarketingu. Zawsze byłam zniesmaczona takimi ofertami, rok temu miałam niemiłe doświadczenia z "Door to door", jednak potrzebuję kasy, a wszystko inne, oprócz pracy w weekendy jest zajęte.. Mam pytanie, pracowaliście może w firmie Proinwest na Skargi w Katowicach jako telemarketer/ka? Bardzo zależy mi na Waszej opinii, a przede wszystkim na tym, aby się dowiedzieć, czy to uczciwa firma? Jeśli ogólnie ktoś miał "przygodę" z telemarketingiem to tez niech napisze co i jak ;)) Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma godna polecenia, bez zatajanych faktów, wyplacaja rzetelnie 1200zl netto, a za sprzedane rzeczy jest premia. mila atmosfera, nie jak w typowym call center ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to dzwonisz i reklamujesz książki, dziewczyny pisały że są dosyć drogie ale firma płaci i nie ma żadnych zadłużeń. Do "door to door" nie ma co prównywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe rozwiązanie dla branży telemarketingowej proponuje firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl). Tworzy ona właśnie platformę online, która ma ułatwiać firmom call center kontakty z pracownikami. Na stronie znajdzie się giełda zleceń call center, giełda pracy dla telemarketerów, szkolenia oraz system call center z centralą telefoniczną, możliwością monitorowania pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ponawiam temat pracy w proinwest są jakieś nowe opinie? Podobno cały czas szukaja pracowników to pewnie jakaś ściema i wyzysk?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prace jest ok.. trzeba dużo dzwonić i słuchać wskazówek ludzi obok a efekty są.. a jeśli chodzi o aspekty moralne to już pytanie skierowane do każdej osoby z osobna.. ja polecam.. pracowałam i da się dobrze zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekla ma
http://katowice.cateringdietetyczny.pl/ Przestrzeganie pewnych zasad diety często nie stanowi dla Państwa problemu, największym wrogiem diety jest... CZAS, którego w wirze obowiązków i zajęć po prostu nie mamy! Dlatego nasi kucharze, przygotowują posiłki, które dostarczamy codziennie do Państwa domu lub pracy. Jesz 5 przygotowanych przez nas posiłków i poza wodą :) nie potrzebujesz już robić innych zakupów - unikniesz błędów dietetycznych i podjadania. Odpowiednio dobrana i skomponowana dieta jest gwarancją prawidłowego zaopatrzenia organizmu w składniki odżywcze. Od tego zależy nasze zdrowie, sylwetka, a przede wszystkim dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artmetic
Pomagamy w rejestracji i prowadzeniu firmy, finansowanie firm: artmetic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość. Moi Państwo, jeżeli miałabym powiedzieć cokolwiek na temat pracy w firmie PROINWEST mieszczącej się w Katowicach, powiem krótko -nie polecam. Jedna z grup "dowodzi" Pani sprawiająca wrażenie niezwykle sympatycznej. Jednak to pozór, jest właściwą osobą na właściwym miejscu, bez zmrugniecia okiem wręcza rozwiązania umowy, jak tylko ma jakiekolwiek wątpliwości , co do efektywności pracownika,żadnych sentymentow, z uśmiechem na twarzy pozbywa pracowników środków do życia. Stąd tak wielka rotacja w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie praca w telemarketingu to zawsze była ostateczność, ale z pewnością są osoby, które się do tego nadają bardziej niż ja. Ciekawe oferty i artykuły o lokalnym rynku pracy, macie pod tym adresem http://slask-praca.pl/tag/praca-katowice/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość58
Jeśli chcesz pracować z domu bez limitu godzin Jedną z relatywnie nowych i bardzo atrakcyjnych metod pracy w domu jest handel tak zwanymi opcjami binarnymi. Zawierając transakcje na opcjach binarnych, stawiasz pieniądze na to jak będą rozwijać się określone wartości; mówiąc prościej stawiasz pieniądze na to czy wartość, na przykład danej waluty, wzrośnie bądź zmaleje. To samo dotyczy cen zboża, złota, ropy naftowej – stawiasz czy cena wzrośnie bądź zmaleje w określonej jednostce czasu, np. w ciągu najbliższych 30 minut. Wykorzystanie opcji binarnych do zarabiania pieniędzy w domu jest bardzo proste, jako iż mając dostęp do właściwych narzędzi, wyraźnie powiększasz swoje szanse do wygrywania swoich transakcji.Potrzebny jest ci tylko komputer i dostęp do Internetu! Możesz zarobić ponad 1000 zł w 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbig987
Unia europejska zmieniła teraz stawki dla kierowców tirów i w brażny budowalnej też będą podwyżki. Dla tych co za granicą pracują. Bedziemy dostawac tyle co francuzi czy niemcy. Nareszcie. Bedzie sie oplacalo kilometry robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca która mi zaoferowali trwa do dzisiaj. Wypłaty na czas, mila atmosfera, praca na wysokim poziomie, bardzo mile i cieple podejście. Gdy miałem problem zawsze mogłem do kogoś z firmy zagadać i uzyskać pomoc. Szczerze polecam innym pragnącym podjąć prace w Proinwest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również pracowałam w Proinweście i było ok. Wypłaty terminowe i żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę w Proinwest Katowice mogę ocenić na 5 z plusem nie należy do lekkich prac jak to praca z klientami bywa.. nie raz można trafić na "czubka" ale tak jest zawsze w telesprzedaży. Najważniejsze że można dziennie wykęcić mimo wszystko dobrą sprzedaż i wynagrodzenie jest terminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga124
Pracuję tam od początku studiów i muszę przyznać, że jestem zadowolona z tego, ze tu jestem. Zajmuję się klasyczną obsługą infolinii. Uważam, że to jest dobra opcja dla studentów żeby dorobić Sobie na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna pracuje tam mój znajomy i jakoś nie skarżył się na złe warunki pracy. Sam mam duże doświadczenie w pracy na infolinii i sądzę, że taka to dobry sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej zwłaszcza dla ludzi chcących zostać menedżerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Pracowałam dwa lata. Teraz jestem na wychowawczym. Fajna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

siostra moja tam pracuje i chwali sobie, bo jest tam konkret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka

jak byłam na studiach to tam pracowałam. Dobrze mi było! dało się wszystko dogadać. Dla mnie warunki były ok:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek

Fajna praca. Wypłata na czas, składki opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Fajna praca i godziny są dogodne. Na pierwszą pracę zdecydowanie może byc. Taka trampolina aby iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

faktycznie dobrze to w tej firmie wygląda. Jak tak o niej piszecie. Czas by wysłać cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Dobrze mi się tu pracuje!! Ma zamiar zostać na dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

Praca łatwa i fajna. Nie stresująca, bo szefostwo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Jestem na próbę narazie, ale widzę, ze atmosfera jest ok i chce tu zostać dłużej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia
Dnia 9.09.2017 o 14:44, Gość gość napisał:

Gość. Moi Państwo, jeżeli miałabym powiedzieć cokolwiek na temat pracy w firmie PROINWEST mieszczącej się w Katowicach, powiem krótko -nie polecam. Jedna z grup "dowodzi" Pani sprawiająca wrażenie niezwykle sympatycznej. Jednak to pozór, jest właściwą osobą na właściwym miejscu, bez zmrugniecia okiem wręcza rozwiązania umowy, jak tylko ma jakiekolwiek wątpliwości , co do efektywności pracownika,żadnych sentymentow, z uśmiechem na twarzy pozbywa pracowników środków do życia. Stąd tak wielka rotacja w firmie.

A może pracodawca dba o to, by praca była wykonywana należycie i bez jakichkolwiek wątpliwości?? JKa lubię tu pracować. Swoją pracę wykonuję solidnie i żadna tutaj pani się mnie nie czepia, bo nie ma do czego. trzeba chcieć pracować, a Proinvest innym polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiska
Dnia 8.07.2019 o 17:25, Gość asia napisał:

A może pracodawca dba o to, by praca była wykonywana należycie i bez jakichkolwiek wątpliwości?? JKa lubię tu pracować. Swoją pracę wykonuję solidnie i żadna tutaj pani się mnie nie czepia, bo nie ma do czego. trzeba chcieć pracować, a Proinvest innym polecam.

Dobrze wiedzieć ze w Proinvest da się dobrze pracować. Tydzień temu złożyłam tam dokumenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Polecam serdecznie,  bardzo fajna i rzetelna firma. Jestem zadolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×