Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie wino na wesele? czy carlo rossi może być ?

Polecane posty

Gość nelessriro1981lhcnd
Bez konkretnych nazw bo musicie mieć zestaw wina - a raczej powinniście mieć, zakładając, że chcecie aby goście byli zadowoleni. Pod każdą potrawę inne wino. Np. do makaronów czy jasnego mięsa pasuje białe półwytrawne, a słodkie czerwone do deserów. I analogicznie przy pozostałych potrawach inne wina będą smakowały idealnie. Są w galeriach sklepy z sieci Centrum Wina, tam pomagają dobrać, można spróbować wina - i tak dobierzecie to najlepiej. Jasne http://www.123chs.com/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_p811
Ja wybrałem Mołdawskie wino Kagor - czerwone słodkie(cena - ok . 17zł), oraz białe Kaghor - (dystrybutor TiM) oraz nieco lżejsze białe Riesling 9% - na ok. 200 gości zakupie 30 butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goście nie piją wina kiepskiego, pseudo szampanów - przecież nie powiedzą, nie wypada im, rzucić stwierdzeniem że tak jak nie ma szynki za 15zł tak nie ma wina za dwie dychy. Albo nie częstować tanimi kwachami i mówić, że goście nie piją… Z jeżeli już to zadbać o to, aby to było prawdziwe wino. Jeżeli nie stać cię na prawdziwego szampana to kup Prosecco za ok. 35-40zł lub hiszpańską Cavę 25zł – 35zł. Ja postawiłem wino ekologiczne bez siarczynów i zabrakło butelek po 22godz. Nawet ci twierdzą, że wina nie lubią zachwycali się …… dziwne co….. bo im po prostu smakowało Jak cię stać na wesele to zadbaj też o dobre wino....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorex
Chyba najlepiej wziąć wino białe, różowe i czerwone... Najwięcej osób lubi półwytrawne, więc wydaje mi się, że to dobry kierunek. A co do marki też można pokombinować, być może więcej osób chętniej wypije Carlo Rossi ze względu na to, że je po prostu zna, ale chyba lepiej wziąć coś obiektywnie lepszego smaku. Polecam przejrzenie oferty sklepu www.dekanter.pl - mają szeroki wybór win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś zaproponować różne wina – w zależności od potraw. Pytanie, jaki alkohol będzie dominujący? Jeśli będzie tylko wino to warto postarać się o jego wysoką jakość, jeśli ma być tylko dodatkiem do głównego dania, to wybierz najbardziej uniwersalne, które każdemu będzie smakować. Dobrym pomysłem jest zamówienie przez Internet. Na stronie np. takiej jak ta: http://www.dekanter.pl/, masz bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny – zwłaszcza przy zamówieniu hurtowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie na www.winezja.pl tam są takie gotowe zestawy na wesela dobrane do ilości osób :) Super sprawa, a teraz mają też duże promocje ogólnie na wina. Według mnie mają super jakość i często zamawiam coś u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolllkaa
Dla mnie wesele to wyjątkowa okazja i chyba możemy pozwolić sobie na to, by kupić trochę droższe wino niż kadarka za 10 zł. Ja na swoje urodziny zamawiałam wina ze sklepu http://www.wina.com.pl/ do 50 zł na pewno wybierzesz coś odpowiedniego, a przy większej ilości możesz otrzymać fajny rabacik. :) także jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na własne wesele, w drodze dyskusji , wybrałam „TI TI” :) Czerwone, wytrawne, świetnie prezentuje się na weselnych stołach (ma wyjątkowo luksusowy design etykiety), a kosztuje tyle co nic (dałam oko. 35zł za butelkę). Jeśli jednak chcecie równie dobre wino, w nieco niższej cenie, możecie zerknąć na http://winnice.eu i sobie wybrać . My długo się zastanawialiśmy, wzięliśmy kilka na próbę i koniec końców wygrało te. Z czystym sumieniem mogę polecić :) W dodatku przyjemnie nawiązuje się współpracę i z wieloma rzeczami można się dogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysmy zamawiali zestaw win argentyńskich w Wienzja, super dopasowany do ilości gości a wina pyszne, smakowały wszystkim i starczyło https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam państwa propozycje wina na wesele piszecie że Carlo Rossi jest super to pytanie czy wy macie pojęcie o winach bo stawianie na stół wódkę za 30 zł a wino z reklamy. Większość win za 20 zł będzie sto razy lepsze niż Carlo. Dziś na rynku jest mnóstwo win mniej lub bardziej znanych ale stawianie Carlo Rossi to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest kupić różne marki a nie tylko jedną, Carlo Rossi wydaje mi się że jest troche przereklamowane. Fajny był artykuł na www.gdziewesele.pl ale nie moge go znaleźć może Tobie się uda, oceniali różne wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naszym faworytem jest ostatnio Oak View - wino słonecznej Kalifornii - w wersjach półsłodkich i półwytrawnych. Do tego wydaje mi się, że jakość do ceny ma się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

carlo rossi to przede wszystkim nie wino... może w jakiejs polskiej winiarni sprzedadzą w hurcie coś fajnego i za rozsądne pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×