Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankii

Ćwiczenia nie obciążające kolan - jakie?

Polecane posty

Gość Ankii

Witam dziewczęta, znacie jakieś ćwiczenia odchudzające nogi które nie obciążają kolan? Mam problemy z moimi a zarazem grube nogi :/ próbowałam już nawet głupiego skakania na piłce jednak po krótkim ćwiczeniu ból daje się we znaki :( Pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower stacjonarny, ale i tak powinnaś skonsultować z rehabilitantem albo lekarzem medycyn sportowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacery, nordic walking, pływanie ale nie żabką rowerek, bez obciążenia, stacjonarny lub po płaskim terenie orbitrek na najmnijeszym obciążeniu wszelkie ćwiczenia na macie: czyli unoszenie nóg, nożyce, rowerek unikaj przysiadów i wykroków bo za bardzo obciążają kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję dziewczyny, kupiłam już sobie strój i od przyszłego tygodnia mam zamar chodzic na basen nawet 3 razy w tygodniu ponieważ jesli ćwiczyć - to to co się lubi ;) przyjemne z pozytcznym. A na rowerek stacjonary musze w końcu zacząć zbierać ponieważ już od grudnia o nim myślę i wiecznie przekładam "bo coś tam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam praktykowanie jogi. Nie przemęcza ona organizmu a go wzmacnia. Bardzo fajne efekty. Ja zakupiłam wszystko za poleceniem mojego instruktora jogi na www.jogastyl.pl Jest to producent akcesoriów do jogi i moja szkoła się tam zaopatruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patimatipol
Ja schudłam 4kg, ale praktukuję już ją dłuższy czas. Hmmm napewno po niej ciało się zmienia- staję się jedrne i gibkie. Też zaopatrywałam się w zestaw na start na www.jogastyl.pl no pewnie że polecam, bo wszystko do tej pory nie zużyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trampolina dobra na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu spamy reklamy sklepu joga-styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszość maszyn na siłowni odciąża stawy !!! ------------------------------------------------------------------------- Najdziwniejszy, najbardziej chory filmik w internecie :P o co tutaj wogóle chodzi? http://www.youtube.com/watch?v=z2CbHNvqvT0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×