Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamaricos

PAY TRADE

Polecane posty

Gość Tamaricos

A słyszeliście może o projekcie Pay Trade? Możecie coś na ten temat powiedzieć? Jest to jakiś sposób zarabiania, ale nie znam szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janetshka
Takie informacje przeczytałam gdzieś na jednym z forów o MLM: "PayTrade jest firmą, która zajmuje się dystrybucją programów inwestycyjnych przez Internet. Jak działa system PayTrade? Poprzez stronę internetową wykupujesz program inwestycyjny, stając się tym samym członkiem tego biznesu. Firma zamiast płacić agentom za pozyskanie nowych klientów, dzieli się uzyskaną prowizją z osobami znajdującymi się w matrycy konsumenckiej, które świadczą usługę marketingową dla firmy. Największą innowacją, która sprawia, że system PayTrade jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju, jest fakt, że klienci czerpią zyski z obrotów całej firmy. Inwestowane przez nich pieniądze są w 100% zabezpieczone prawnie i podatkowo - warto tu zaznaczyć, że firma posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności. Wszelkie istotne informacje na jej temat, czyli adres siedziby firmy, numer REGON, wielkość kapitału zakładowego, regulamin itp., można zweryfikować w systemie wewnętrznym firmy. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie głównej: http://www.paytrade.eu oraz w systemie wewnętrznym po zalogowaniu (będąc już zarejestrowanym). Należy zaznaczyć, że PayTrade jest programem prywatnym, dlatego też nie ma linków polecających - konieczny jest bezpośredni kontakt ze sponsorem." Wygląda to interesująco... Jak dla mnie - wiarygodnie. Odstrasza mnie jednak początkowa kwota, którą trzeba zainwestować - ponoć jest to 6.400 złotych, ale zwraca się niby już po 3 miesiącach. Może więc warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
Spokojnie mogę polecić Pay Trade. Sam inwestuję w złoto od kilku lat dzięki Pay Trade ;) Jestem bogatszy już o kilkaset tysięcy złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreto86
Pay Trade International Club jest to ekskluzywny Klub Biznesowy. Dzięki współpracy z renomowanymi firmami Pay Trade dla swoich Klubowiczów oferuje rozwiązania z branży prawnej, podatkowej oraz księgowej. Aby otrzymać więcej informacji należy wybrać się na Golden Day One. Jest to kilkugodzinny Business Lunch, gdzie potencjalni Klubowicze zapoznają się z Klubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekRozwodnik
Inwestycje w zloto są bardzo dochodowe. Sam inwestuję. Jestem bardzo zadowolonym czlonkiem klubu Pay trade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaszcz
Czy ja wiem czy g***o :) chyba nie :) Firma działa w wielu krajach, wiec pomijając to jak u nasz działa często wymiar sprawiedliwości, gdzie indziej już by się do nich dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga98776
Każdy kto zainwestował to wie, że warto. Jeśli ktoś nie wie na czym to polega to warto wybrać się na Golden Day On (kilkugodzinny Business Lunch, na którym potencjalni klubowicze zapoznają się z Klubem). Ludzie chyba już tak mają, że krytykują to co jest nowe lub czego nie znają. Tu naprawdę można sporo zarobić, bo firma jest rzetelna. Wypłaty prowizji są w każdy piątek, więc dochód ma się na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaWW
Porównanie z Amber Gold to chyba jednak spore nadużycie, przecież obie firmy działają w zupełnie inny sposób. Może warto wejść na stronę www PayTrade i sprawdzić informacje a potem wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna007
Amber Gold to piramida finansowa. Pay Trade piramidą nie jest. Nie masz tu żadnych wymuszonych zakupów i nikt nikogo nie musi zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autonick
Ludzie, przecież to czysty interes, oni mają coś z tego, ale to Wy na tym zarabiacie. nie dajcie sobie mydlić oczu tym co mówią, że to oszuści itp. dla mnie to jest nieporozumienie- jak ja zarabiam -to daje też zarobić innym - myślenie polaka...zachęcam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyszardBober
Dokładnie, tak jak koledzy wyżej piszą- warto- to nie jest piramida finansowa, jeśli tak by było- to każdy by chciał kogoś pod siebie, a z tego co widzę, to ludzie namawiają ogólnie do korzystania. Dlaczego? BO SIĘ OPŁACA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuizaaa
Tu nikt nikogo nie zaprasza. Zysk nie zależy od tego czy kogoś wciągniemy do Pay Trade czy nie. Poza tym nikt nas nie zmusza do zakupów. Zysk jest wypracowywany, a pieniądze nie pochodzą od kolejnych ludzi...tak jak to było w Amber Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliśmy żeby trzymac sie od tego JAK NAJDALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutre
Dobra spółka, można zarobić, dobry obrót- nie ma się co zastanawiać. Większy popyt niż z właśnego biznesu- a dla tych co mylą paytrade z piramidą finansową- to coś zupełnie innego- realny zarobek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co właściwie w tym chodzi.ubezpieczenia ,doradztwo prawne czy co?kompletnie nie mam pojecia z czego generują się dochody.co oferuje ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie pojawiły się ogłoszenia firmy PayTrade, która na rynek produktów finansowych chce przenieść model dystrybucji znany np. z rynku kosmetyków. W systemie takim buduje się piramidę uczestników, w której osoba stojąca wyżej zarabia na sprzedaży produktów osobom znajdującym się poniżej w piramidzie. Tak działają np. firmy Avon czy Amway. W przypadku PayTrade kupuje się jednak nie kosmetyki, lecz polisę na życie z funduszem kapitałowym. Minimalna kwota inwestycji to 32 tys. zł. Zyski mają wynosić nawet kilkadziesiąt procent miesięcznie. Jak reklamuje PayTrade, system został opracowany przez szwajcarskich matematyków, co gwarantować ma, że w systemie „zarabia zawsze i każdy”. Według PayTrade z firmą współpracują towarzystwa Nordea i Compensa. Tyle że żadne z nich do tego się nie przyznaje. Nordea opublikowała nawet oświadczenie, że nie ma żadnych powiązań biznesowych z tą firmą. O tym, że z PayTrade nic jej nie łączy, uprzedza również Compensa. – To prawda, że firma ta chciała sprzedawać nasze ubezpieczenia. Jednak w związku z wątpliwościami dotyczącymi sposobu funkcjonowania opisanego modelu dystrybucji uznaliśmy, że podjęcie jakiejkolwiek współpracy nie będzie możliwe – oświadczył Tomasz Borowski, rzecznik Compensy. Nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami PayTrade. W KRS firma taka nie występuje. Z kolei w Gnieźnie jest zarejestrowana Investment Company and Partners. Jak powiedział nam Tomasz Borowski, to właśnie przedstawiciele tej spółki chcieli sprzedawać polisy Compensy w systemie PayTrade. Sygnały o działalności PayTrade dotarły do Komisji Nadzoru Finansowego. – Badamy działalność tego podmiotu pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami – powiedział nam Łukasz Dajnowicz z KNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość32138
Tylko nie wiem na czym to niby zarabia. Dajemy kase i... co sie z ta kasa dzieje? :) Co kupuja za to, co sprzedaja? Z czego jest ten zysk!??!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie opieram się na opiniach innych tylko sam sprawdzam. Tym razem sprawdziłem listę ostrzeżeń komisji nadzoru finansowego gdzie ten podmiot figuruje w całej okazałości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_Klekner
@gość32138 Istnieje 7 sposobów na to żeby tam się pojawiały pieniądze. Możesz np. korzystać jak Ja z pasywnego. PT ma wielu partnerów biznesowych z oferujących konkretne produkty. Członkowie klubu mogą kupować te produkty za dużo niższe ceny, a producenci "odpalają" dla PT prowizję za klienta. Prowizje te są dzielone pomiędzy wszystkich klubowiczów. Więc ty jako klubowicz dostaniesz swoje pieniądze nie robiąc nic. Ja w tym miesiącu dostałem więcej nić na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co snuć domysły - nie lepiej sprawdzić u źródła? Samo pójście na biznes lunch i posłuchanie o klubie jest bez sensu. Najlepiej po prostu porozmawiać z ludźmi, którzy w tym klubie już są. Biznes lunch właśnie daje taką możliwość. Trzeba po ludzku porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej, rozwiać swoje wątpliwości. Przecież tam też są ludzie, którzy kiedyś przystąpili nie wiedząc za dużo o tym klubie. Przyjść, porozmawiać i wtedy wyrabiać sobie opinię. To naprawdę nie jest duży problem. Ja sama chodzę bo daje mi to motywację do działania. Jeśli ktoś myśli, że wszystko mu wpadnie z nieba to nic mu nie wpadnie :P Jak ktoś chce jechać w najbliższą niedziele na spotkanie w Łodzi to chętnie wyślę zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej__
Zgadzam się z przedmówcą. Należy wziąć udział w biznes luchnu, poznać ludzi, porozmawiać z nimi. Na stronie PT można sprawdzić kiedy będzie najbliższy BL. Polecam wziąć udział zamiast snuć domysły, na pewno nie pożałujecie. Poznacie ciekawych ludzi i prawdziwych specjalistów od wielkich biznesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanŻaba
Jestem na etapie zapoznania się z klubem. Czytam opinie, rozmawiam z ludźmi, a nawet miałem okazję porozmawiać z członkami PayTrade. Póki co to wszyscy jednogłośnie mi polecają PayTrade. Podobno bardzo rzetelna firma - daje nam możliwość zarobku jak i kupna wartościowych towarów po niskich cenach. Słyszałem też o możliwości założenia własnej firmy za granicą z ich pomocą. Niedługo wezmę udział w lunchu i podejmę decyzję co do klubu. Na pewno podzielę się wrażeniami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema, marketing szeptany, łowienie jeleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zachwycona przez jakiś czas teraz juz nie jestem. Zbyt długo by opisywać z reszta uważam ze każdy sam powinien wyrobić swoją opinię. Po co macie mi wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigos_też_smakuje_na_zimno
Z zapartym tchem przeczytałem sobie historię pana Karkoszki, którego znałem osobiście, i mam serdeczną nadzieję, że kodeks karny wymusi na nim wkrótce siedzący tryb życia :) Bynajmniej naciąć się nie dałem, serdecznie współczuje tym, którzy zapłacili za jego wydatne ego - czeka Was jeszcze jeden wydatek - prawnik. Kiedyś, świętej pamięci przyjaciel nauczył mnie prostej zasady: "Chciwość zgubą frajerów". Łyżką, Piotruś, nie chochelką... I tak, to ja będę się śmiał ostatni, mały człowieczku :) I wiesz co, należę do luksusowego klubu biznesowego, mogę tanio załatwić wazelinę z domieszką złota - myślę, że to dobra inwestycja. "Jaka piękna katastrofa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem oszustwo jak się patrzy a karkoszka juz raczej nie jest w paytrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem, widziałem, przekonałem się i odradzam. Znam wielu, którzy tam weszli i nic nie zarabiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem .lipa wyzysk.10 000zl poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×