Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Slly

Tak bym cie wziął!

Polecane posty

Gość Slly

Cz1 Na poczatku calucie cie,lize szyje,sutki,coraz nizej,w koncu robie ci minete,jedna reka masuje twoje cyce druga wkladam do twojej buzi bys mi je ssala,masujesz swoje piersi i lechtaczke,potem ty obciagasz mojego,potem biore cie na pieska,ciagne za twoje wlosy bym mogl cie lizac po szyi,karku,nastepnie biore cie na misjonarza,spirala,rozgwiazda,na jeźdzca,69,na hiszpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Cz2 Wziąłbym cie na stół kuchenny,rozchyliłbym szeroko nogi,mineta i wchodze w ciebie głeboko i patrze sie ci prosto w oczy,ty pojękujesz z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Cz3 Teraz cie zaprowadze pod prysznic! Oprzesz się cyckami o kabine,wypniesz swoją ponętną pupę! Wejde w ciebie aż po jaja,ktore bedą obijały sie o twoje posladki,będe jednocześnie jedną ręką pieścił twoje piersi a drugą łechtaczke,bede cie rżnął jak szalony,bede lizał cie po szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Cz4 Na koniec uklekniesz przedemną,bedziesz lizała moje jaja,ja już powoli dochodze! Wiec ty robisz mi loda,w końcu dochodze,i spuszczam ci sie do buzi,na cyce,na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy pan typu bears
Potem rzucam ci mydło a ty schylasz się niczego nieświadomy i tam czeka cię niespodzianka. O dziwo nie wydajesz się zaskoczony i krzyczysz z podniecenia i rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Spuściłbym się! No nie według scenariusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielono Niebieska hahaha to była piękna riposta aż się uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Na widok pupy,tylko mi staje! Ale żeby sie spuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Co ty zielona gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszy pan-zdrowo się uśmiałam,dobre:) A propos: kobieta ma piersi. Cyce ma dojna krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×