Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokoszka123

SPACERÓWKA - jaka godna polecenia?

Polecane posty

Gość kokoszka123

Hej, mam wózek X-Lander, ale jest bardzo duży, sam stelaż ma duży i jak wsadzę go do bagażnika to już niewiele wchodzi. Jaką niedużą, wygodną i w miarę fajnie składającą się spacerówkę polecacie? Jako drugą, tzw. podróżną spacerówkę do wycieczek ;) Chciałabym, żeby się rozkładała na leżąco oczywiście ;) Oglądałam Quinny Zapp ale odstraszyły mnie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia**
Niedawno sama miałam ten problem :) W końcu po poleceniach 3 osób kupiłam Navington Scooner i jestem baaaaaardzo zadowolona, moja córka też. Wózek lekki - 9kg, rozkłada się do pozycji leżącej - tak jeździ moja córka, ma regulowaną rączkę, łatwy dostęp do koszyka przy rozłożonym oparciu, skrętne piankowe koła i dużą budkę. Naprawdę bardzo porządny wózek no i nie kosztuje majątku. My nie żałujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Navigation sconer to nie parasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Navington Scooner jak już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peg perego pliko mini sobie zobacz. Choć mnie parasolki nie przekonują bo zawsze siedzisko się zapada. Sama kupiłam valencię quatro i jest zadowolona. Ale to nie jest typowa parasolka tylko składana spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja polecam chicco london. Rozkłada się na płasko, jest to parasolka, wiec po złożeniu zajmuje b. mało miejsca, no i lekka ok 7kg. Kupiłam ją z teego samego powodu, dla którego ty szukasz wózka w tym stylu. Mało miejsca w bagażniku i dobra na wypady po zakupy oraz podróże samolotem. Jako podstawowy wózek mam quinny buzz choć od pół roku wyciągnęłam go może 3 razy bo parasolka jest lżejsza i wygodniejsza. Jeszcze jedno mam ją w wersji winter london bo ta ma osłonę na nogi, więc nie jest tylko na lato. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam Xlandera XA i z powodu jego rozmiarów kupiłam sobie maclarena Techno xt, a Xlander poszedł w odstawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×