Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość threearmstar

k....a jak mi żle

Polecane posty

Gość threearmstar

Siema, wiecie mam problem i nie mogę go ogarnąć wiecie,taki problem egzystencji ,mieć czy być, Jak byłem troche młodszy mówiłem że moi najlepsi przyjaciele to Mieszko I i Kazimierz Wielki na banktotach i ich cenie najbardziej i oni dadza mi szczecie, Teraz pracuje na obczyznie ,odkładam miesiecznie 5 krotnosc tego co ZARABIAŁEM w Polsce,i wiecie jestem najbardziej nieszczesliwym człowiekiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj mi tą kasę,tobie szczęścia nie daje a ja jej potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastyczny temat!!
Pieniądze szczęścia nie dają, zresztą nie rozumiem jak można myśleć inaczej. Zdrowie, rodzina, przyjaciele i pasja - to jest szczęście, tylko trzeba to dostrzec - ciesz sie, że jesteś zdrowy, bo w innym wypadku oddałbyś całą kasę by wszystko wróciło do normy, życie potrafi być straszne. Mieć czy być? Odpowiedź najprostsza z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i szczęścia nie dają ale za to jak pomagają w codziennych sprawach...na pewno lepiej je mieć niż nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądz to tylko pieniądz. Bez niego źle, z nim... Tylko łatwiej... Również mieszkam za granicą... Jest mi łatwiej...;) Na proste pytania, nie ma łatwych odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elytka39
pieniadz nie jest i nie powinien być celem samym w sobie jest jedynie środkiem do osiagniecia celu. jesli ktoś inaczej to pojmuje to raczej szczesliwy nigdy nie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już chyba czas na zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to bede twoja kolezanka ;-) a wezmiesz mnie na zakupy ????? bede mila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to możemy sobie 5tkę przybić bo mamy podobną sytuacje a co konkret Cię tak unieszczęśliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 34
Nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×