Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tekst faceta

Mój facet rozwodnik wybrał swoją rodzine a nie mnie!

Polecane posty

Gość tekst faceta

On jest rozwodnikiem, odszedł od żony bo ciągle ją zdradzał. Ja skusiłam się na niego. Mimo 53 lat, wysportowany, przystojny, zadbany w dodatku bardzo łatwo wydaje pieniądze. Ja 39 lat nie chcąca dzieci, myślałam że będziemy dobrą partią. A wczoraj powiedział mi że znalazł sobie pare lat młodszą i chce się ze mną rozstać ale oznajmił mi że dobrzy było nam razem w łóżku i że może kiedyś do mnie zadzwoni. W dodatku on wziął sobie do wychowywania małego dzieciaka. Syna swojej córki. Ta córeczka to też dobra puszczalska, w wieku 18 lat urodziła dziecko a teraz mając 8letka trafiła do więzienia na 3 lata. I co on sobie wyobrażał że ja będę zajmować się dzieciakiem. Powiedziałam mu że nie jestem gotowa na to a on że byliśmy ze sobą bo potrzebował seksu, nic więcej. Ja mu zaproponowałam by zwrócił dzieciaka jego ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość
Zaproponuj mu żeby ojcu tego dziecka podrzucił ciebie. Jak ta matka tego dziecka, czyli jego córka wyjdzie z więzienia - to ty pójdziesz sobie dalej w obieg. Jak złotówka ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadajesz się z rozwodnikiem, o którym wiesz, że zdradzał żonę? Jesteś masochistką, czy niespełna rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×