Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calaja12

Niespełnione marzenia

Polecane posty

Gość calaja12

czy macie jakieś dzikie fantazje erotyczne? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
ale jakiejs konkretnej osobie? i nie tylko? :P tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
Mam aktualnie w głowie przyjaciółkę, która ma niesamowite ciało, wyobrażam sobie jak wygląda jej c*pka, piersi i tyłeczek nago... Nie tylko bo mam ochotę wypieścić ją dosłownie całą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
hahaha :D byłoby w co :P ej mieliście kiedyś tak, że śniliscie o np. swojej nauczycielce? czy np. nauczycielu? Albo o gościu spotkanym na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
kurde.. ja mam fantazje o mojej przyjaciółce.. jak lize jej c*pke, ssam sutki, jak ona wkłada swoje paluszki do mojej c*pki, porusza nimi, a później ja sama robie to jej... jak wkładamy sobie do c*pek dildo, z obu stron i poruszamy rytmicznie dochodząc. to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thechiver
nie śniłem ale seks z nieznajomą na ulicy byłby bardzo ciekawy! nauczyciel to Twoje marzenie ? opowiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
raz dosłownie mialam taką mysl.. a jakby to było gdyby na biurku przelecial mnie moj nauczyciel... po lekcji np. dosłownie raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calaja a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
mogę się dołączyć do Twojej fantazji z koleżanką ? fantazje o seksie z nieznajomą z ulicy są bardzo fajne... opowiedz coś o sobie, skąd jesteś ? ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
raz miałam taką fantazje, że po lekcji przeleciał mnie moj nauczyciel.. jest dosc młody, ma moze 30-34 lata.... ale to tylko fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thechiver
jak chciałabyś aby ciebie przeleciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
19, czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawosci. ciekawa fantazja :) az sie chce zostac nauczycielem ;p dziewica moze jestes? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
Chciałem wiedzieć czy jestem od Ciebie młodszy czy starszy... ja mam 22... Niestety ja nigdy nie miałem seksownej nauczycielki o której mógłbym fantazjować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
po lekcji.. zostawilby mnie jako ze cos tam zrobiłam.. juz ostatnia lekcja..koniec o 16stej... a on ze jak chce mieć 5 na koniec t musze cos dla niego zrobic.. podobałby mi sie. posadziłby mnie na biurko, i rozsunął nogi. miałabym spódniczke, szybko rozpiąłby rozporek i wszedł we mnie,.. mocno i szybko... poruszałby sie rytmicznie... zaczełabym jeczec.. po kilku minutch wyszedłby ze mnie i kazał zejsc z biurka i stanąć do niego tyłem, opierajac sie o biurko... i wypinajac tyłek.... tym razem wbilby sie we mnie analnie i tak doszedłby drugi raz. na koncu zrobiłabym mu loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
niee. ale juz ni jestem z tym chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
ciekawa fantazja, lubisz dostawać klapsy ? może byłabyś niegrzeczną uczennicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm lubisz sex analny? jak ci sie facet spuszcza w d*pke i to z ciebie wyplywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
ciekawe :P można by spróbować.. :P a wasze fantazje? mieliście jakieś? opowiedźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
jak tak opowiadasz o tej fantazji o nauczycielu to myślę sobie, że chętnie pobawiłbym się w nauczyciela i niegrzeczną uczennicę, byłaby obrana bardzo wyzywająco, mini i pod spódniczką tylko stringi, jak by się pochylała odsłaniałaby swój cały tyleczek... zacząłbym ją karcić za to, że jest niegrzeczna, na początek kazałbym jej uklęknąć i rozpiąć mi rozporek, wsadziłbym jej głęboko do ust twardego penisa i posuwał ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
a później? jakaś zmiana pozycji?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
taa... to byłaby specjalnie nie posłuszna :P a miałeś jeszcze jakieś fantazje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
nazwałbym ją nieposłuszną dziweczką i kazał być posłuszną! wieeele... uwielbiam seks i codziennie mam na niego ochotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calaja12
Jak chcesz to opowiedz :P w jakimś takim.. dziwnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
Gdzieś na wzgórzu byłoby fajnie, z widokiem na miasto. Na plaży pomimo tego, że byliby ludzie dookoła. W przymierzalni ostry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoja
chętnie bym Tobie poopowiadał i posłuchał twoich opowiadań ale może gdzieś prywatniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**a! Wszyscy przechodzą na gg, a po to jest forum, żeby się dzielić swoimi muślami, a nie od razu po poznaniu skakać na gg, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
O totototo! Masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×