Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

czy woda zabija pajaki?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

mam wielkie bydle w umywalce, nie moze wejsc do gory bo jest slisko wiec chce go zalac woda z michy. problem w tym ze on jest jakis ogromny, nie jest to zwykly pajak jakie zazwyczaj widuje :o czy zginie? w ogole mam obawy ze sie zatka w odplywie i do niego nie wleci bo jest wiekszy niz otwory odplywu. pomozcie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
juz sprawdzilam, to katnik domowy ale jakis wiekszy niz te ktore mialam w chacie zazwyczaj. fotki nie moge zrobic bo j****y tam lazi w kolko a ja sie boje podejsc :o boze, zycie dla arachnofobika jest okrutne 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
gdyby to nie byla umywalka to bym w czyms w niego rzucila :o dobra, ide sprobowac i leje wode z miski, trzymajcie kciuki, mimo ze bede musiala go wylawiac bo raczej przez otwory nie przejdzie :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰iufek
mia艂em kiedy艣 podobnego ale w wannie. One chyba stamt膮d wycodz膮. Ci臋偶ko go by艂o utopi膰 ale w ko艅cu uda艂o si臋. Potem kilka dni ba艂em si臋 wej艣膰 do wanny. Nie by艂em pewien czy te w艂osie kt贸re tam widzia艂em to martwy paj膮k czy moje po goleniu. Wiem 偶e mog艂em to sparwdzi膰 i odetka膰 , ale brzydzilem si臋. Juz nie pamietam co sie pozniej sta艂o. To by艂 duzy paj膮k o grubosci kciuka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja pieprze, ale sie boje :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Go艣膰iufek, nie pocieszyles mnie 馃槶 nie wiem co mam zrobic w takim razie, do lap go nie wezme, walnac w niego nie mam czym bo siedzi na sciance a nie na plaskim, ogolnie widac ze chce stamtad wyjsc bo od godziny biega w kolko, zaczyna mi sie go szkoda robic :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
i wlasnie ten tez jest grubosci kciuka, a jak nogi rozlozy to kurfa jak cala piesc :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a mo偶e zalej go wrz膮tkiem ? wtedy napewno powinien pa艣膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
w ogole ja juz sobie wmawiam ze to pajak wodny bo nawet podobnie wyglada i go nic nie ruszy 馃槶 boze, musze cos zrobic bo w koncu wylezie i dopiero tragedia bedzie. sprobuje z tym wrzatkiem poki empatia sie we mnie nie odzywa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mia艂am ostatnio takiego "patyczaka paj膮ka" i moje dizecko tal wrzas艂o jak go zobaczy艂o i mowi mamo wielki paj膮k a to te nieszkodliwe i ma艂e a co dopiero jakby takiego zobaczy艂:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja atakuje dziadow
Lakierem do w艂os贸w, one sztywnieja i pozniej zalewam woda.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tu Empatia
Apeluje do Twojego sumienia i prosze oszcz臋dz go. Paj膮ki s膮 potrzebne i po偶yteczne. Dlatego zamieszkuj膮 siedliska ludzkie r贸wniez. Jesli zabijesz paj膮ka, to tak jak bys zabi艂a szczescie- to pech. Popatrz na tego pajaka - on jest w pu艂apce - boi si臋. Chce sie z niej wydostac i nie chce smierci. Nie spodziewa sie tego. To zywa istota. Wez szklanke i go j膮 nakryj , potem delikatnie wsu艅, pod艂贸偶 papier albo kartonik i jak paj膮k na nim usi膮dzie odwr贸c szybko szklanke. Paj膮k nie wyjdzie , nie ugryzie cie - te paj膮ki nie kasz膮. Wyrzuc go potem na klatke schodow膮 albo przez okno. Paj膮k bedzie ci wdzi臋czny. A ty bedziesz mia艂a dobry uczynek na koncie. :) jeszcze raz apeluje do twojego sumienia. Nie b贸j sie zrobic czegos dobrego nawet dla nieswiadomej tego istoty - lub wlasnie tym bardziej dla niej. Pozdrawiam :) :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja p*****le, jestem taka sierota ze szok :o polalam tym wrzatkiem, on wlaczyl tryb turbo, nawet nie wiem czy dostal tym wrzatkiem :o i teraz go nie widze bo albo gdzies uciekl albo siedzi na sciance ktora jest poza linia mojego wzroku. zabije sie 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
empatia, wiem i rozumiem wszystko co napisalas :classic_cool: ostatnio jednego pajaka w tej sposob ratowalam od smierci, ale niestety nie wiem czy mi sie udalo. w sumie obawiam sie ze to ten sam pajak tylko te miesiace temu po prostu sie gdzies zaszyl i urosl. nawet pasuje, bo tamten to tez katnik domowy byl i tez lubil wpadac w takie pulapki. no ale juz za pozno, polalam ten wrzatek i nie wiem gdzie on jest 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰iufek
:D A my艣la艂em ze psoatpisz zgodnie z sumieniem :P Nie no hardkor贸wa jeste艣 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tez myslalam ale do takiego wielkiego pajaka bym w zyciu nie podeszla na bliskie odleglosci, mialam nawet problem z laniem tego wrzatku bo sie balam ze wyskoczy albo stanie sie to co sie stalo i strace go z oczu :o malego bym oszczedzila, tak jak tamtego pare miesiecy temu ktory tez mnie obrzydzal i stresowal, ale potrafilam sie oswoic z jego obecnoscia. to bydle to przesada i teraz mnie zezre w nocy pewnie :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Powali艂o ci臋?? Zabijanie paj膮k贸w przynosi pecha. PS co za qrwa g艂upia tu pierwsza napisa艂a o tym laniu wrz膮tkiem??Sama niech se tzipsko g艂upie poleje. Zr贸b jak ci radzi empatia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰iufek
Nie no tera to paj膮k si臋 zem艣ci. Ja na twoim miejscu uciek艂 bym z domu. Powaga one zapami臋tuj膮 oprawc臋. Jak b臋dzisz spa艂a wejdzie ci do g臋by , albo b臋dzie cyrkowa艂 nad g艂ow膮. Zobaczysz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jedno jest pewne, biedak jest inwalida bo wlasnie dojrzalam jego noge... oderwana :( teraz mi zle, bo pewnie gdzies zyje i sie meczy wiec musze go dobic ale nie moge go zlokalizowac bo k***a taka gleboka umywalke mi zalozyli ze pewnie siedzi pod zgieciem scianki a tego u mnie nie widac z gory :( ja p*****le.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ale ja nigdy nie zabijam zadnych stworzen, wypuszczam nawet osy, pajaki tez ale male, tego musialam zabic bo nie dalabym rady z ta szklanka. jak ktos ma fobie to rozumie jak to dziala i jakie obrazy mozg podsyla w takich sytuacjach. wyrzuty sumienia to mi spac nie dadza :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak, paj膮k nie prze偶yje, nie ma skrzeli. nie, nie zatka niczego, chyba, 偶e nie masz arachnofobii albo tarantula uciek艂a od hodowcy-s膮siada. nie lej go wrz膮tkiem, to nie jego wina, 偶e jest taki brzydki:( zawo艂aj kogo艣, by Ci go wyj膮艂. je艣li ju偶 musisz zabi膰 - nie wrz膮tkiem, sadystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰iufek
morderczynio! ju偶 nic mu nie r贸b. zregeneruje si臋 i b臋dzie sobie 偶y艂. ju偶 wie 偶e z tob膮 si臋 nie da. wychodz臋 z tego tematu mam za s艂abe serce na takie okropno艣ci! nq!!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tu Empatia
To smutne - dlaczego odruchy sumienia przychodz膮 zawsze za p贸zno ... Empatia zn贸w sie sp贸zni艂a , jesli to ten sam paj膮k to tymbardziej go szkoda teraz , to pechowiec... :( raz byc moze go uratowal zeby teraz zadac mu tak okrutn膮 smierc - a moze los zawsze tego paj膮ka podrzucal ci tak juz kt贸rys raz po to wlasnie zebys mogla ponownie zrobic cos dobrego. Moze ten paj膮k mial byc takim niemym narzedziem do czynienia dobra. Moze da sie go jeszcze ocalic- zerknij tam - jesli go ten wrz膮tek nie poparzyl moze to jest kolejna szansa na ratunek - nie zmarnuj tego i do艂贸z wszelkich staran zeby go oszczedzic, nawet jesli to wg Ciebie ryzyko ( aczkolwiek obiektywnie to nie ma 偶adnego niebezpieczenstwa dla niego i dla ciebie) a juz na pewno pamietaj o tym za kolejnym razem... Kiedys moze chodzic o inne zwierze albo cz艂owieka. Na poz贸r to tylko strach - strach jest bezpodstwany zazwyczaj - a kr臋puje nas najczesciej przed tym by post膮pic dobrze. Pamietaj ... Empatia czuwa :) i liczy na ciebie, na was , na wszystkich i wszedzie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Wez odkurzacz to go wessie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przez ciebie teraz chodze po pokoju i szukam katnikow domowych :/.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
w sumie to nie wiem czy to moja wyobraznia ale widze tez cos w odplywie, nie wiem czy juz tam bylo, czy to ten pajak. k***a jego mac, dlaczego mnie to zawsze spotyka. zawolac nikogo nie moge, bo mieszkam sama, czyli najgorsza opcja dla osoby z fobia ale takie zycie :( naprawde nie chcialam go zabijac, ale to byla jedna z dwoch opcji, druga to ta w ktorej on tam zostaje i lazi w kolko do konca zycia, a ja nie korzystam z umywalki :( nastepnym razem przelamie sie i wypuszcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Empatia.....pi臋knie.:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰贸wa
ja kiedys mialam takiego potwora w wannie. najpierw polalam go domestosem, a potem wrzatkiem. nie mam litosci dla tych potworow. kilka lat temu przeprowadzilam sie do mieszkania w ktorym widzialam pajaka zaledwie dwa razy. jeden stres w zyciu mniej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×