Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32tc, a wyjazd nad morze. Wejdźcie proszę.

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, na początku lipca wybieram się z mężem i córką nad polskie morze, będę wtedy w 32tc. Pytałam lekarza - nie ma przeciwwskazań, ciąża jest prawidłowa, mam świetne wyniki, z dzieckiem też wszystko jest ok. Ale trochę zaczynam się bać i zastanawiam się, czy nie porywamy się z motyką na słońce. Znając nasz klimat, nie grożą nam 40stopniowe upały, nad samą wodą jest chłodniej, plus wiatr - będzie znośnie. Ale myślę nad tym, czy ja powinnam na pewno jechać? Oczywiście nie będę wystawiać się na pełne słońce w godz 11-14, nie będę chodzić w 2częściowym stroju (kupię sobie paleo albo jakąś lekką tunikę na strój, żeby zakryć brzuch).. Czy ktoś z Was jeździł w dużej ciąży na takie wakacje? Może panikuję bez powodu? Będę wdzięczna za każdą opinię lub przydatną wskazówkę odnośnie takiego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje powinnaś siedzieć w domu i nie wychylać nosa do końca ciąży. Dmuchaj na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana ja jechalam w 30tyg- z krakowa do miedzyzdroji tak wiec kawał drogi i to pocoagiem ( co prawda wykupilismy przedziały lezace) i było super! nawdychasz sie duzo jodu-to napewno dobrze wpłynie na dziecko ktore masz w brzuszku! tylko zasłaniaj brzuszek zeby dziecka nie ugotowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlatego napisałam o paelo albo tunice, żeby nie nadstawiać brzucha do słońca bezpośrednio ;) Dzięki, pocieszyłaś mnie ;) Moja doktor też powiedziała, że jod mi dobrze zrobi. Zresztą - znając polskie morze latem- pewnie będzie lało bite 10 dni i okaże się, że niepotrzebnie panikowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 32 tygodniu byłam w Bułgarii więc raczej nie masz się czym przejmować:) Wszystko zależy tylko od tego jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eitwt
pisze się "pareo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardziej obawiałabym się drogi, daleko masz nad morze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka nie ugotowac?boze co za sredniowiecze francuzki,włoszki i hiszpanki cale lato spedzaja na plazach bedac w ciazy,opalaja sie w bikini,pokazuja brzuszki i nikogo to nie dziwi ani nie szokuje! dziecka nie mozna "ugotowac" opalajac się!co wy pieprzycie ,matko jedyna;) przeciwskazaniem jest jedynie nadcisnienie i wystepowanie ew odbarwien na skorze za sprawa hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka nie ugotowac?boze co za sredniowiecze francuzki,włoszki i hiszpanki cale lato spedzaja na plazach bedac w ciazy,opalaja sie w bikini,pokazuja brzuszki i nikogo to nie dziwi ani nie szokuje! dziecka nie mozna "ugotowac" opalajac się!co wy pieprzycie ,matko jedyna;) przeciwskazaniem jest jedynie nadcisnienie i wystepowanie ew odbarwien na skorze za sprawa hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam teraz tydzień nad morzem i w domku obok była dziewczyna w 37 tyg ciąży. Była z dolnego śląska a dotarła az do karwii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Cie,jak bylam w drugiej ciazy w 28tc lecialam do Estonii na miesiac z trzyletnia corka,same!wrocilam w 32tc, cala i zdrowa,synek tez urodzil sie zdrowy i o czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ja latałam samolotem w tropiki i zyje ,a dziecko mam superowe.nie panikuj ,jedz odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×