Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta Fontanna

To poważne pytanie

Polecane posty

Gość Kobieta Fontanna

Chociaż może nie brzmi poważnie. Mam 21 lat, współżyję od 18 roku życia z pierwszym i jedynym facetem. Ja też byłam jego pierwszą, więc seksu uczyliśmy się na sobie od zera, dlatego nie spodziewałam się od razu cudów, ale... Przejdę od razu do sedna. Seks jest wspaniały, jest fajna gra wstępna, pieszczoty itd, a nie mam orgazmu. A może go nie zauważam? Ale podobno nie da się go przegapić - z tego co opowiadali... Ale właśnie przeczytałam o kobiecych wytryskach. Że to najpiękniejsza forma orgazmu u kobiet i takie tam. No to jak jest ze mną? Mam najpiękniejszą odmianę orgazmu a nie wiem co to orgazm? Czasem czuję, że już, już zaraz i.... i nic... Sam ten wytrysk nie jest jakimś ochem i achem. Po prostu nagle wypływa ze mnie ciepły płyn, jest to przyjemne, może odrobinę się różni w odczuciu ten moment, ale żeby jakaś gęsia skórka? Dreszcze? Sterczące sutki? Tego nie doświadczyłam... Wytłumaczy mi ktoś jak to jest? Bo z mamą nie pogadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Fontanna
Taki wytrysk miałam może 5 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałas masturbacji.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slly
Ostra a zarazem bidulka:-( Nie czuć to co najlepsze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Fontanna
Próbowałam. Ale nigdy się nie doprowadziłam do orgazmu i ogólnie mnie to nudzi. Myślę, że coś ze mną nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze brnąć autorko jestem z zawodu lekarzem to jest troche tak jak twierdzi V34 udalo mi sie pomoc kilku osobom z problemami podobnymi do twoich jezeli jestes rzeczywiscie tak zdeterminowana do zmian w swoim zyciu jak twierdzisz Mozemy popracowac nad tym wspolnie czy mozesz nakrecic film z takim wytryskiem wyslij mi go prosze na maila (mail w stopce) zastanowie sie jak moglbym ci skutecznie pomoc jestes z wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Fontanna
Sama się nie doprowadzę do wytrysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosa z innego swiata
nie mialas nawet lechtaczkowego? Zrob to sama reka az dojdziesz. Zobacz jak to robia na filmach. Jak masz ta czesc ciala to napewno dojdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Fontanna
Nie miałam. Ale jak wytłumaczycie ten wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja moze odpowiem na Twoje pytanie... Tez zaczelam wspolzyc dosc szybko, mialam 16 lat.. Z moim obecnym facetem jestem juz od 12 lat ( poznalismy sie jak mialam prawie 17 a on mial 25, miedzy nam jest 8 lat roznicy). Jak mielismy po 20pare lat to seks tez byl fantastyczny, duzo zabaw roznych, seks oralny, analny. Ale. Gdzies od roku przezywamy wspolne orgazmy, za kazdym (!!!!!) razem, kiedy mamy seks. Kobiecy orgazm mam tez czesto, czy tam wytrysk jak Ty to nazywasz. I wiesz, jak to skwitowal moj maz? " Kiedys to sie r****lismy, a teraz sie kochamy". Kuniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Fontanna
Ale nadal niczego mi to nie wyjasniło. Ja się pytam dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×