Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skąd?-Stąd!

dziwna kanapka

Polecane posty

Gość Skąd?-Stąd!

Byłam właśnie świadkiem jak pewna osoba robiła sobie śniadanie. Kromkę chleba posmarował kefirem, położył 4 plastry wędliny z indyka, na to nawalił dżemu malinowego i posypał dużą ilością pieprzu. Ja rozumiem, że każdy ma inny smak i podniebienie, ale to dość nietypowe zestawienie, nie? Dodam, że jeszcze zastanawiał się, czy dać cebulę, ale ostatecznie stwierdził, że nie chce mu się jej obierać i kroić. Czy wy macie jakieś swoje dziwactwa jedzeniowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dosc dziwna :D moja kolezanka je chleb z serem zoltym i miodem lub dzemem wg mnie to tez dziwne zestawienie, ale co kto lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
no, w sumie faktycznie polaczenie nieprzewidywalne :) jakkolwiek owocowe dodatki do miesa, a szczegolnie drobiu, a jeszcze szzcegolniej indyka lub kaczki, sa klasyka :) mi by to smakowalo, zwlaszcza ze z pieprzem, ale pod warunkiem, ze dzemu byloby dosc malo, a pieprzu duzo :) u mnie w pracy jeden gosciu robil sobie kanapke z powidlem jablkowym i serem. tez myslalam, ze to dziwne, ale w sumie, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalarrepca
Ser z dżemem dziwny? :D Nie dla mnie :P Moje ulubione kanapki to: - bagietka z roquefortem dżemem śliwkowym albo świeżą gruszką - bagietka, ser kozi, winogrona - bułka, ser brie albo camembert plus truskawki w cieniutkie plasterki Mocno wątrobiany pasztet z konfiturą figową też jest niezły :P tak samo jak ogórki z miodem i szczyptą soli i pieprzu. Albo sałatka z ananasa z czosnkiem i chilli. A będąc we Włoszech zostałam kiedyś poczęstowana kanapką z tatarem z wołowiny posmarowanym cieniutko miodem akacjowym, na tym gruba sól... mamusiu, jakie to było pyszne!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
tez uwielbiam ser z truskawkami (ulubiona wersja - twardy owczy manchego) lub winogronami, lub pomidorkami. ale to juz raczej nie na kanapke, tylko same w sobie :) a powyzsza kanapka z tatarem brzmi przeuroczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×