Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

soki i napoje na wesele

Polecane posty

Gość gość

jakie soki i napoje kupujecie na wesele, co najbardziej schodzi jaki smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cola i Sprite z gazowanych woda w butelkach soki raczej pomarańczowe, chociaż osobiście nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niegazowanych to soki pomarańczowe i jabłkowe. Z gazowanych Coca Cola, Pepsi, Sprite, 7UP. Tak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ostatnio kupował, lub planuje kupić większą ilość napojów gazowanych? Wodę i soki mamy w menu, ale gazowane kupujemy sami, szczególnie, że przydadzą się rano ;) Chodzi mi o to, czy ktoś się orientuje, czy w jakimś markecie jest fajna promocja na napoje gazowane typu pepsi, czy cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam w promocji w tesco 4 za 12 tnz 4 dwu litrowe butelki coca coli, sprite, fanta i jeszcze jakis tam był w promocji ale niestety tylko do dzisiaj. Ja mam wesele za 10 dni więc troche tego kupiłam. A możecie mi powiedziec ile kupuje sie na osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, skoczę wieczorem do Tesco :) heh, ja też za 10 dni :) My kupujemy około 1 litr na osobę napojów gazowanych. Wodę i soki mamy b/o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakich firm kupujecie soki? jakie sa dobre? cocole tez kupilam w tesco z tej promocji, 1 l na glowe do tego troche Mirindy, ale nie wiem jakiej firmy kupic soki zeby byly dobre a nie taki sztuczny smak aspartamu jak np w Costa sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieśniary 2 litrowe butle z tesco na stol postawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinika buba
nam kucharz doradzał i kupilismy 250 litrów pepsi (butelki 0,75), 200 litrów soku pomarańczowego, 50 litrów czarnej porzeczki, 50 litrów jabłkowego i 200 litrów mieszanych (sprite, fanta) do tego jeszcze bedziemy dokupywac małe buteleczki wody gazowanej i niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczoraj widzialam w tv ze w kauflandzie czteropak koli jest za 11 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieterka0987
Ja ostatnio byłam na trzech weselach. Najczęściej chyba pojawia się hortex z soków, z napojów zbyszko, na początku nie poznałam, bo nową butelkę mają, ale miałam okazję często uzupełniać szklankę nim do popijania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede tez kupywac 2 l napoje gazowane najblizsza/rodzina bedzie i znajomi to to rozumia ze pieniedzy nie mamy tylko bedzie przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie jestem zwolenniczką stawiania na stołach 2L butelek to wieś party... stanowią one przeszkodę samą w sobie...! wielka butelka zajmuje dużo miejsca na stole, zasłania rozmówcę siedzącego na przeciwko i fakt faktem wygląda bardzo nieelegancko! Ja kupiłam coca-colę 1L (w biedronce 2szt. za 5.49 tydzień temu było), sprite 1L (jeszcze nie kupiłam), soki pomarańczowe, z czarnej porzeczki, jabłkowe, grejpfrut, no i będę też miała 0,3L buteleczki z napojami gazowanymi i sokami bardzo dobrej sprawdzonej firmy! podobno schodzą na weselach jak świeże bułeczki :) wódkę na stołach też mamy 0,5 L co za wieś w ogóle dawać coś po 2 L !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha generalnie liczy się tak : 1L gazowanego na osobę 1L soków na osobę 1L wody na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o sokach z costy ??? wiem, że jest promocja w kauflandzie za 2,22 za 2L (ale wiadome, że przelewa się to do dzbanka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
costa to nie sok, tylko napoji jest bardzo słodki i chce się po nim bardzo pić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze no wiem właśnie, że jest z nim coś nie tak, bo już otwarłam jeden karton i spróbowałam. Stwierdziliśmy, że musimy dokupić jeszcze normalne soki, a te napoje z costy zostawimy na wieczór, gdzie każdy już popije i nie będzie aż taki rzucający się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że kostki lodu troszkę rozbiją ten słodki smak. Oby! bo mamy kupione 24 L różnych rodzai z tej firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkarra
Moim zdaniem woda z cytryną jakieś soki jabłkowe i pomarańczowe plus coś gazowanego i najważniejszy i tak będzie alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara 29
My zamawialiśmy soki z oleofarmu (wiele smaków), zależałoam na różnorodności smaków, więc był i granat i aronia, malina i porzeczka, zaszalałam nawet i zamówiłam sok z rokitnika i goji! Serwowaliśmy je do drinków i róznych koktalii na bazie naturalnych składników, Zrobiły furorę!!! Z tego co pamiętam wielu gości prosiło o aronię właśnie i żurawinę, żeby przełamać smak słodkiego ciasta chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina 27
Soki tylko naturalne ze sprawdzonego źródła, i na bogato :) W myśl polskiego powiedzenia zastaw sie, a postaw się :D:D Też postawiliśmy na zdrowe koktajle i do drinków serwowaliśmy naturalne, wyciskane z owoców soki Oleofarm. Polecamy żurawinę i granat i aronię !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasienska
Soki koniecznie w dzbankach i jeśli ma być jakieś różnicowanie, to na początku najlepsze :) Później już co poniektórzy tracą poczucie smaku ;) I jeśli na czymś nie oszczędzać na weselu to przede wszystkim na wódce i na tych sokach, jak najmniej coli, goście będą wdzięczni na drugi dzień :) Soki naturalne, myśleliśmy żeby sami wycisnąć, potem był pomysł jednodniowych, ale to też kiepsko, bo sporo tego się po prostu zmarnuje, potem w końcu znaleźliśmy duże soki Andros, 1,5 litra, ekonomicznie wychodzi dobrze, trzymają się 3 miesiące ze względu na pasteryzację, są pyszne i co ważne, dobrze smakują w drinkach. Do tego oczywiście dobra jakościowo kawa, z jak najmniejszą ilością robusty, a wierzcie mi, w mojej rodzinie kawoszy wyjątkowo zwraca się na to uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cola,sprite,pepsi, fanta sok pomaranczowy,jablkowy ,porzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak podajecie te Coca Cole i Sprite na stoły? W plastikowych dużych butelkach albo tych małych szklanych buteleczkach? Nie wygląda to nieelegancko, zwłaszcza jeśli wzdłuż całego stołu jest dekoracja? Bo o ile soki w karafkach wyglądają ok to w jaki sposób można ładnie podać gazowane napoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęsciej na weselach spotykałam napoje albo 1 l albo 0,5 w plastikach no cos i jakoś gościom podać trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większym problemem jest chyba jakiej ilośći te napoje są potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencja7
Swoim gościom na poprawiny na wejściu rozdawaliśmy energetyki Black. Każdy po intensywnej nocy po wypiciu energetyka wywijał kolejny dzień. Potem to nawet kawy nie chcieli bo tak byli zadowoleni z Blacka. Polecam ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy pomysl z energetykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasienka my tez podawalismy sok andros na początku, ale po 22 przerzuciliśmy się na jakiś zwykły kartonowy ;) Wiem że cebula straszna, ale doszliśmy do wniosku, że gościom będzie później wszystko jedno, a na początku zrobimy dobre wrażenie i podamy wyciskany sok. Trochę lipa, ale ludzie robią tak też z winami na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×