Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heeelp

naraya plus a Okres

Polecane posty

Gość heeelp

Biorę tabletki Naraya Plus i dziś bede musiała zabrać białą tabletkę a jak obecny moment okresy nie mam tabletki biorę o 21 30 a teraz jest 10 40 i nie wiem czy ten okres sie pojawi oraz czy jest sie czym martwić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyła ci się przerwa a krwawienia z odstawienia brak? Które to opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ulotki: Co należy zrobić, jeśli krwawienie nie wystąpi w czasie przerwy w przyjmowaniu tabletek Jeśli wszystkie tabletki przyjmowane były prawidłowo, nie było wymiotów ani silnej biegunki i pacjentka nie przyjmowała żadnych innych leków, jest mało prawdopodobne, aby zaszła w ciążę. Jeśli nie wystąpią dwa kolejne krwawienia z odstawienia, pacjentka może być w ciąży. W takim przypadku należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przed rozpoczęciem następnego blistra leku należy wykluczyć ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj użyłam ostatnią różową a dziś się zaczynają białe i nie wiem czy juz powinnam mieć okres czy jak ?? a moje sie o ciąże bo w 6 dni odbyłam stosunek a tabletki brałam od pierwszego dnia ale pisało ze od pierwszego dnia działają wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pierwsze opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczełam brać tabletki Naraya plus 10 sierpnia w sobote .. wziełam pierwsza tabletke pierwszego dnia okresu biore je regularnie codziennie o 14 myślalam że będzie wszystko dobrze ale okres mam do dziś (normalnie mam 6-7dni) nie moge dostać sie do ginekologa bo przyjmują dopiero na wrzesień... co mam robić? czy ktoś też tak miał ? pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonA994
jak zaczynasz brać tabletki antykoncepcyjne to może być tak, że będziesz miała przedłużone krwawienia lub właśnie co jakiś czas przez pierwsze trzy opakowania więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja biore naraye plus od lipca okres wystapil pierwszy raz bardzo skapy nastepny blister po zuzyciu i przerwie na okres wystapilo plamienie przez okolo 4dni nastepny blister czyli trzeci malenkie plamienie 2dni teraz zuzylam 4blister i czekam na okres lub plamienie i nic jak na razie masakra z tymi tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i kolejne plamienie dwudniowe zamiast okresu czy ktoras dziewczyna tez tak ma prosze odezwijcie sie ::::::))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam podobnie, własnie skończyłam 4 opakowanie, po 3-cim nie wystąpiło krwawienie, teraz po 4 też się nie zapowiada, a w ciąży nie jestem i ponoć ze zdrowie też wszystko ok. W trakcie 3-ciego opak. miałam tylko plamienia czego nie było przy 1 i 2-gim. Dla bezpieczeństwa nie wezmę już kolejnego opakowania bo źle się czuje nie mając od 2 miesięcy miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety coś w tym jest.biorę różne tabletki od lat,naraye też.ale po narayi plus okres mi zniknął- to już moje 4te opakowanie i poprawy brak- a ciekawe jest także to,że obie naraye mają jednakowy skład- więc zagadką jest zanik naszych okresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezystancja
Ja miałam inny problem. W pierwszym miesiącu krwawiłam codziennie, ale to przeszło przy drugim opakowaniu. Teraz mam regularny 3-4 dniowy okres (bez tabletek miałam 7 dni). Zaczęłam brać Naraya Plus cztery miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusika
Hej!! Biorę 7 opakowanie. Okres pojawia mi się w dniu 2 białej tabletki, trwa 2-3 dni. Wcześniej 7 dni. Jak dla mnie super tabletki. Jedyny skutek uboczny, to większe piersi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka1
ja zakonczylam brac naraya plus i krwawienie nie wystapilo a w ciazy nie jestem bo roblam kilka testow ciazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala5505
Hej mam pytanie, biore naraye plus od 2tygodni i to sa moje pierwsze tabletki, zastanawiam sie kiedy mam sziasc 2blister czy pierwszego dnia okresu czy dopiero jak skoncze wszystkie tabletki(lacznie z bialymi). w ulotce niejasno jest to powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia96
masz zacząć brać odrazu po ostatniej białej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli
Witam czy te biale tabletki sa na wywolanie okresu czy jesli pomine 5 rozowych i przejde do bialych czy jest szansa ze dostane wczesniej okres czy nie ... tzn powinnam miec jakos za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, w moim opakowaniu nie ma białych tabletek o których mowa, też jestem tym zdziwiona. Zaczęłam je dopiero brać , jest 21 tabletek w jednym listku.. co w takiej sytuacji kochane kobietki ?? . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syjaa
hej , mam problem , wzielam pierwsze opakowanie tabletek naraya plus i ... zaczelam od bialych ( 21 rozowych i 4 biale w opakowaniu ) , poniewaz one sa podobna na okres , a ja zaczelam brac tabletki w pierwszym dniu miesiaczki , pozniej zobaczylam na blistrze ze pisze ,aby zaczac od rugiej strony blistru ( od rozowych ) a wiec wzielam 4 biale i zaczelam brac od konca rozowe . teraz kupilam drugie opakowanie mam miesiaczke i wzielam znow biala tabletke , jak powinnam je brac ? teraz gdy mam miesiaczke mam brac biale i leciec z rozowymi od konca czy moze zaczac brac rozowe od razu ? skomplikowane , troche namieszalam , mam nadzieje ze ktos zrozumie , prosze o pomoc Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
mam na sprzedaż dwa opakowania tabletek jesli ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tez mam ten sam problem co wy biore naraye plus 2 miesiac. W 1 blistrze wystapila mi normalnie miesiaczka a jak zaczelam 2 blister to juz mi zanikla. W ciazy nie jestem bo konsultowalam sie z ginekologiem. Co robic?? Odstawic moze czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowka
Pierwszy miesiąc, dwa, organizm musi się przyzwyczaić do tego że łykasz te tabletki.. Okres dostaniesz dziś, za trzy dni, albo wcale i tylko będziesz miała plamienia. Tak było w moim przypadku, po ukończeniu 2opakowania wszystko się uregulowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc po tych tabletkach cały miesiąc miałam plamienie A po za tym straciłam chodzę na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia gośc

Dziś dostałam okres mam zaczynać opakowanie naraya plus 28 tabletek. Zaczynam od różowych sztuk 24, na koniec 4 białe. Czyli okres powinnam dostać w okolicach 9-10.08. potem nie będę kontynuować brania tabletek. Jak to wygląda potem. Czy okres dostanę we wrześniu czy jakoś wcześniej. Dodam że 22-29.08 wylatuje na wakacje i zamiarem jest właśnie przesunięcie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość K

Witam, mam problem i proszę o radę, zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek YAZ i w 18 dzień dostałam krwawienia ktore trwa juz 3 dzień nie wiem czy jest to miesiączka czy tylko krwawienie srodcykliczne. Jeśli jest to miesiączka co mam zrobić czy brać tabletki dalej ? Proszę o rady bo jestto moje pierwsze opakowanie i nie wiem czy jest to powód to nie pokoju 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×