Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Psy sąsiada niszczą mi działkę .

Polecane posty

Gość gość

Witam mam problem z sąsiadem mianowicie ma dwa duże psy które przekopują się pod płotem i wchodzą na moją działkę niszcząc mi dosłownie wszystko : drzewka owocowe , krzewy , thuje, lampki ogrodowe ,grządki ,doniczki z kwiatami dosłownie jeden wielki syf . Ostatnio nawet musiałem uciekać z własnej działki bo leciały w moją stronę jego psy to już przegięcie. Co poradzicie mi zrobić bo rozmowa z sąsiadem nic nie dała jego to nie obchodzi bo to mój problem jak on to powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie jest głupi żarcik,to pozostaje Tobie zgłosić na początek do straży miejskiej.A jeśli takiej nie ma,to prosto na policję. Wtedy dostanie nakaz albo postawienia płotu/ogrodzenia na solidnym fundamencie, albo zbudowanie kojca dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda u mnie był odwrotny problem, to znaczy psy wydostawały się z działki pod płotem, ale pomógł tak zwany pastuch elektryczny jest bezpieczny dla zwierząt, tylko bardzo nieprzyjemny, gdy się go dotknie rozciągnij po swojej stronie płotu, tak żeby go dotknęły, gdy się przekopią wystarczy parę razy i się nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo pastuch albo powiedz sasiadowi ze masz trutke na szczury rozlozona i zeby pilnowal kundli jak nie pomoze to trutke wloz w jakies miesko...moze to go nauczy, ostrzgalas ?? ostrzegalas,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pastuch to najlepsze rozwiązanie. Za truciem psów nie jestem ale możesz rozsypać różową karmę dla kotów. Wygląda tak samo. Postraszysz sąsiada może się opamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z truciem to chyba żartujesz? za to można trafić do więzienia, poza tym psy nie są tu niczemu winne, nauczyły się, że za płotem jest dobra zabawa i że ich właściciel na to pozwala pastuch to dobre rozwiązanie, możesz nawet pożyczyć od kogoś zamiast kupować, bo psy szybko się oduczą przechodzenia pod płotem i już nie będzie potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, troche to smieszne. a tam nadal zostaje przy normalnym pastuchu, a nie jakies bajki wymyslacie. Pastuch ze strony horizont swietnie sie sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też zamontować ogrodzenie elektryczne. Na pewno powstrzyma ono psy przed wdzieraniem się na Twoją działkę. Ja mam takie ogrodzenie od firmy www.pwborys.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×