Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Uważajcie na ateistów!!!

Polecane posty

"gość ROR pochwal się nam swoim system wartości żebyśmy się mogli do niego odnieść.. Jeżeli to jest system, ujmij go w punkty" x uwazam ze tylko ludzie nie pewni swojego systemu wartosci musza go caly czas wystawiac na oglad publiczny i "bronic", ja do niech nie naleze wiec i takiej potrzeby nie mam, as easy as it is x Może być 10, może być 100, ile chcesz. Dawaj x dawaj? ;-) hm, mysle ze istnieja grzeczniej wyrazane prosby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcesz to nie, twoja sprawa, ja uważam że jesteś seryjnym mordercą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu jakiś
sreryjnym srojdercą, najczęściej po tabletkach na przeczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" TWÓJ NAJWIĘKSZY PROBLEM TO: generalizujesz, generalizujesz i jeszcze raz generalizujesz, sam jesteś niebezpiecznym fanatykiem, uważasz ze tylko ty masz racje w ten sposób przeoczasz wiele czynnikow" x podpisuje sie pod tym - to sie nazywa uderzenie wody sodowej do malej glowki;/ x "... i zawsze był z religiami które nie służyły i nie służą Bogu, a tylko interesom ich założycieli..." x dokladnie tak;/ dlatego jestem przeciw sektom wszelakim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie generalizuję, tylko ostrzegam. Prawda jest taka, że nie każdy ateista się przyzna do ateizmu, więc tu jest problem. Czy jestem potencjalnym założycielem nienawistnej sekty? Nie wydaje mi się. Apeluję do ludzi dobrej woli, aby unikali ludzi złej woli. Gdzie tu generalizowanie i sianie nienawiści? A co do rora: Cóż to największy zaśmiecacz na tym forum. Nie warto sobie zawracać nim uwagi. Tylko jego spam trochę denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Æðelgast JA nie generalizuję, tylko ostrzegam. Prawda jest taka, że nie każdy ateista się przyzna do ateizmu, więc tu jest problem" x hahahah ;-) no juz mowilam, w mysl zasady: kto nie z nami, ten przeciwko nam ;-) po prostu wszyscy ktorzy nie naleza do tej sekty sa niezrzeszonymi "ateistami" co nie?;-) nie ma to jak upraszaczanie swiata gdy przeraza swoja zlozonoscia;-) x Gdzie tu generalizowanie i sianie nienawiści?" x wierz, ze naprawde nie rozumiesz - bo widze, ze logika nie ejst twoja mocna strona. jesli zakldasz ze kazdy ateista jest czlowiekiem zlej woli to jest to generalizowanie;-) as easy as it is;-) x A co do rora: Cóż to największy zaśmiecacz na tym forum. Nie warto sobie zawracać nim uwagi. Tylko jego spam trochę denerwuje..." x jasne - jak sie nie ma nic do powiedzenia w temacie , to zaczynaja sie wyecieczki personalne pod adresem interlokutora;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×