Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysoka dziewczyna w łóżku.

Polecane posty

Gość gość

Jestem jeszcze dziewicą, ale boję się pierwszego razu, bo jestem wysoka. Mam 178cm i czuję się jakaś taka... wielka. Mam wielkie uda i szerokie biodra. Niektórzy mówią, że wysokie dziewczyny się podobają facetom, ale ja w to wątpię. To pytanie kieruję do facetów, którzy mają jakieś doświadczenie - co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc a skad jestes ja uwazam ze trzeba cos miedzy soba no wiesz cos wiecej niz sex uwazam ze wysokie sa fajne jesli chcesz to sie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporządny_26
Ja zawsze miałem niskie dziewczyny.. Ale sam mam 183, wiec niski nie jestem.. Wszystko się da i z każdym tylko nie w każdej pozycji. Albo trzeba to trochę zmodyfikować. Nie obawiaj się! Poddaj się partnerowi (no chyba że to jakaś d**a.. :) ) Pzdr z krk N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Nie rozumiem...co ma wzrost do pierwszego razu? Każda dziewiczka ten pierwszy raz przeżywa z obawami. Ogólnie to jest tak,ze wysokie dziewczyny nie mają zbyt wielkiego powodzenia. Przespacerować się z wysoką to kazdy by chciał...ale do seksu to raczej nie. W łóżku są jakieś niezgrabne,niezaradne,trudno je ułożyć tak jakby się chciało. Bardzo lubię stosunek w pozycji klasycznej,zadzieram partnerce nóżki,opieram się szczytem głowy na materacu i obie dłonie mam wolne do pieszczenia tyłeczka,okolic odbytu itp...bardzo to lubię.A z dużymi jest taki problem że nie sięgam do jej d*pci rękami mimo że sam mam 184 cm. Tyle w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×